Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb 2 masini cu una (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/282527-2-masini.html)

Fast_wheels 11-10-11 21:02

2 masini cu una
 
4 Attachment(s)
Dupa cum spune titlul.
Opel astra: 1996,trapa 2 pozitii,oglinzi electrice,suspensie sport,faruri angel eye ,xenon,jante aliaj pe 15 , capota badboy look,GPL , motor 1.6 ,statie + subwoofer.
Opel calibra : 1994,trapa + geamuri + oglinzi electrice,ABS,2000 8v.
La ambele ofer fiscal.Calibra are itp-ul expirat.Asigurarile la ambele inca 5 luni.
Daca intereseaza pe cineva preturi:
Astra 1600 E
Calibra 1000 E
Alte informatii la nr de tel : 0764 630 621
Accept variante.Ambele sunt in stare de functionare (astra nu bate absolut deloc)

tintome 12-10-11 00:41

Re: 2 masini cu una
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-valabile.html

ce spui?

Fast_wheels 15-10-11 13:10

Re: 2 masini cu una
 
Nu multumesc. Merge sus !

ionut_zzz 15-10-11 22:38

Re: 2 masini cu una
 
opelu meu?https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-2-0-ydth.html

Mate90 16-10-11 12:39

Re: 2 masini cu una
 
iti dau pe ele un Logan 2007 1,5dci cu aer,geamuri electrice fata,oglinzi electrice,abs,etc. si mai dai ceva peste.

Fast_wheels 16-10-11 12:41

Re: 2 masini cu una
 
Quote:

Originally Posted by Mate90 (Post 4648431)
iti dau pe ele un Logan 2007 1,5dci cu aer,geamuri electrice fata,oglinzi electrice,abs,etc. si mai dai ceva peste.

Ceva poze cu masina ai ? Suna interesant .

kalloo24 17-10-11 07:16

Re: 2 masini cu una
 
schimbi astra cu o Lancia Kappa 2.0T 205cp cu climatronic piele acte BG aug 2012+dif din partea mea?

Fast_wheels 19-10-11 12:17

Re: 2 masini cu una
 
Quote:

Originally Posted by kalloo24 (Post 4650071)
schimbi astra cu o Lancia Kappa 2.0T 205cp cu climatronic piele acte BG aug 2012+dif din partea mea?

Nu multumesc . Mai astept oferte !

world cars 19-10-11 15:23

Re: 2 masini cu una
 
Salut pune si tu mai multe poze cu ele

StarzFall 19-10-11 17:17

Re: 2 masini cu una
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...316-coupe.html pm daca vrei

sebycristina1 04-11-11 16:27

Re: 2 masini cu una
 
mar interesa ambele daca esti interesat de aceasta calibra https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4691190 pretul meu este de 3000 E extrafull

pwr_bz 05-11-11 06:00

Re: 2 masini cu una
 
Astra o dai separat?
Schimbi cu un cielo?
Lot Koreea 96?

hashu_1985 05-11-11 08:09

Re: 2 masini cu una
 
E 34 520 touring 2.0 24valve cu vanos ,1994 ... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...0-touring.html ... si mai dau eu 500e

tintome 05-11-11 10:29

Re: 2 masini cu una
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...1999-euro.html


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning