![]() |
2 masini cu una
4 Attachment(s)
Dupa cum spune titlul.
Opel astra: 1996,trapa 2 pozitii,oglinzi electrice,suspensie sport,faruri angel eye ,xenon,jante aliaj pe 15 , capota badboy look,GPL , motor 1.6 ,statie + subwoofer. Opel calibra : 1994,trapa + geamuri + oglinzi electrice,ABS,2000 8v. La ambele ofer fiscal.Calibra are itp-ul expirat.Asigurarile la ambele inca 5 luni. Daca intereseaza pe cineva preturi: Astra 1600 E Calibra 1000 E Alte informatii la nr de tel : 0764 630 621 Accept variante.Ambele sunt in stare de functionare (astra nu bate absolut deloc) |
Re: 2 masini cu una
|
Re: 2 masini cu una
Nu multumesc. Merge sus !
|
Re: 2 masini cu una
|
Re: 2 masini cu una
iti dau pe ele un Logan 2007 1,5dci cu aer,geamuri electrice fata,oglinzi electrice,abs,etc. si mai dai ceva peste.
|
Re: 2 masini cu una
Quote:
|
Re: 2 masini cu una
schimbi astra cu o Lancia Kappa 2.0T 205cp cu climatronic piele acte BG aug 2012+dif din partea mea?
|
Re: 2 masini cu una
Quote:
|
Re: 2 masini cu una
Salut pune si tu mai multe poze cu ele
|
Re: 2 masini cu una
|
Re: 2 masini cu una
mar interesa ambele daca esti interesat de aceasta calibra https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4691190 pretul meu este de 3000 E extrafull
|
Re: 2 masini cu una
Astra o dai separat?
Schimbi cu un cielo? Lot Koreea 96? |
Re: 2 masini cu una
E 34 520 touring 2.0 24valve cu vanos ,1994 ... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...0-touring.html ... si mai dau eu 500e
|
Re: 2 masini cu una
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning