![]() |
Difuzoare spate logan
Vreau sa'mi cumpar o pereche de difuzoare pe spate. Dar am urmatoarele intrebari .
Daca bag de 16,5 e nevoie sa tai tabla ? Iar daca intre 16,5 si ovale 6x9 e mare diferenta ca si sunet . Ma refer la niste difuzoare undeva la 250 ron legate la HU. |
Re: Difuzoare spate logan
Chiar nici o parere ? ...
|
Re: Difuzoare spate logan
ms pt nimic :|
|
Re: Difuzoare spate logan
Quote:
|
Re: Difuzoare spate logan
Seara buna,
Iti recomand o pereche de difuzoare coaxiale (ideal componente) de 16,5cm, instalate prin intermediul unor inele de MDF plus material de rigidizare gen Silent Coat, STP, Dynamat... Daca te concentrezi pe instalare si ai un player bun, la un volum decent vei fi surprins de auditia pe care o vei obtine. Daca nu te descurci, intreaba si ti se va raspunde! Numai bine, IM |
Re: Difuzoare spate logan
Si fara inel adaptor nu merge sa montez daca indoi putin 16,5 ?
|
Re: Difuzoare spate logan
cu siguranta iti incap 16.5 pe polita aia pt ca magnetul si sasiul de la cele de 16.5cm sunt mai mici decat la cele de 6x9
|
Re: Difuzoare spate logan
Quote:
|
Re: Difuzoare spate logan
Apreciez interesul fata de utilizator / potential client, dar poate vreti sa purtati batalia preturilor intr-un loc mai ferit. :???:
|
Re: Difuzoare spate logan
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning