Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Modificari la bordul Daciei (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/28180-modificari-bordul-daciei.html)

danutSZY 29-11-06 11:55

Modificari la bordul Daciei
 
am deschis acest subiect in a ne ajuta cu mai multe ideei sa modificam un bord de dacie......sunt sigur ca sunt de folos asa ca orice idee sau poze in special sunt bine venite!!!

danutSZY 29-11-06 12:02

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
2 Attachment(s)
incep eu.....cu cateva poze la dacia mea.....daca mai aveti si voi alte poze.......puneti-le!!!!!!!.........sau puteti sa cere-ti ideei si sper ca alti care au facut modificari sa vina cu ideei si poze si anume unde va-ti instalat casul,cum a-ti vopsit indicatoarele si ceasurile de bord......orice legat de bord!!!!

adi.schumi_tm 29-11-06 20:45

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
WAW.Cum ai facut ceasurile asa?sau le-ai cumparat?Imi plac la nebunie

danutSZY 30-11-06 10:35

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
1 Attachment(s)
am mai gasit un bord de dacie foarte frumos lucrat........haide-ti si voi cu poze........:D :!: :!: :!:

ionut17 30-11-06 20:48

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
96 Attachment(s)
cateva ceasuri de dacie (toate pozele au fost luate de pe dacia club)

Matzos89 30-11-06 23:26

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
maaa da ai bagat ceva ceasuri ...nu gluma..:P bordu ala al2lea imi place super mult.. cu masina nai poze?pare ingrijita...si interioru si fetele de usi sunt cu gust..volanu e de solenza nu? :) sunt curios consola aia sau cum se num in care e castofonu si ceasurile alea 3 e facuta de el sau luata de la alta masina..

danutSZY 30-11-06 23:44

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Matzos89 (Post 643733)
maaa da ai bagat ceva ceasuri ...nu gluma..:P bordu ala al2lea imi place super mult.. cu masina nai poze?pare ingrijita...si interioru si fetele de usi sunt cu gust..volanu e de solenza nu? :) sunt curios consola aia sau cum se num in care e castofonu si ceasurile alea 3 e facuta de el sau luata de la alta masina..

din cate stiu e facuta de proprietar.....si inca cu foarte mult gust......am luato de pe dacia club.....ceva in genu asta as vrea sa fac si eu.......asta a fost si un motiv in plus ca sa deschid acest subiect....sa mai vad si alte ideei,plus ca daca cineva vrea sa caute modificari aduse la bordul de dacie(iluminare console centrale...etc)......deschide acest subiect sa si nu mai este nevoit sa caute peste tot.......cu ocazia asta fac apel la cei care si-au modificat dacia in interior sa ajute cu poze,ideei, sugestii si ce va mai vine voua......!!!!!!

VioLo69 05-12-06 17:34

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
pacat ca nu prea merge cu husele alea.puteai pastra o linie de culoare

danutSZY 05-12-06 19:16

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
Quote:

Originally Posted by VioLo69 (Post 649119)
pacat ca nu prea merge cu husele alea.puteai pastra o linie de culoare

........daca te referi la prima poza cu masina mea......alte huse nu am gasit.....am vrut sa cumpar huse in combinatia de culori alb-negru(ce e albastru sa fie alb) dar stateam tot la 2-3 zile sa le dau jos si sa le spal ca doar pe alb se vede ce-a mai mica pata de murdarie.....dar la urma urmei se potriveste cu luminile din interior care sunt albastre......(bord,pedalier si in curand si la plafoniera)........voi ceva poze chiar nu mai aveti????!!!!!

B-83-DAC 05-12-06 19:44

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
eu am dar nu ma bag la poza :)

r3sp3c7 26-12-06 08:57

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
5 Attachment(s)
salut :D
uite ceasurile mele :D

morcov_ssl 26-12-06 12:32

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
pt consola merge foarte bine aia d golf2... o sa revin cu o poza pt mai mult ajutor

Laurentiu Rosu 30-12-06 19:28

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
6 Attachment(s)
Uite ca am facut eu joi si vineri..cate 4 ore in fiecare zii....
Asta e bordu de la nova mea....care inainte era f banal
Pozele sunt facut cu tel si daia nu se vad bine...da va prindeti voi despre ce e vorba;)

Laurentiu Rosu 30-12-06 19:31

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
danutzSZY.....am si io o intrebare....Ceasurile tale sunt facute cu marker..??

mikkai 30-12-06 22:10

Re: Modificari La Bordul De Dacie!!!!
 
1 Attachment(s)
noroc! bordu meu cu ceasuri cu tot.ATENTIE nu merg cu masina in acest fel pe strada !!!


All times are GMT +2. The time now is 16:11.

- Copyright 2024 4Tuning