Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DRIFT GRAND PRIX ROMANIA - 21-23 octombrie - Casa Poporului, Circuit Stradal Bucharest GP (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp/281689-echipa-sprijin.html)

kingviper 18-10-11 14:11

Re: Echipa de sprijin
 
Cei de pe la mine au luat cu toate ca unii nu au nici o treaba cu aceste spectacole dar au zis ca o sa vina macar vineri, apoi daca vad cum sta treaba, apar si in weekend.

Am lasat si la cutiile postale (nu in cele ale batranilor sau care nu au treaba cu asemenea evenimente) dimineata, iar acum cand am venit, nu mai era nici una :-w ori m-a sabotat cineva ori au fost interesati :)

kingviper 18-10-11 15:09

Re: Echipa de sprijin
 
Am uitat sa spun :) am "angajat" pentru cate o bere si cativa colegi, ca tot ziceau ca mai au si ei prietesi sau vecini pasionati, si le-am dat si lor cateva sa imparta.
Altii (vreo 3 la numar) ma 'bateau' la cap ca sa le dau invitatii pentru sambata si/sau duminica.
Pe bani le pot face rost, de la posta :D

akaware 18-10-11 15:23

Re: Echipa de sprijin
 
Si eu am terminat flyerele...mare majoritate le-am dat in facultate , unde am ramas placut surprins avand in vedere ca marea majoritate stiau de eveniment ( facebook , ratb , bannere )..restul care mi-au ramas le-am dat la metrou la unirii ...

Am vorbit si cu restul colegilor din echipa 2 ,care si ei le-au dat pe toate ,in consecinta un feedback pozitiv din partea echipei 2

TaZzY E30 18-10-11 15:44

Re: Echipa de sprijin
 
mai am 100...din aproape 700...astept telefonpentru diseara.Gratzian,daca ai nevoie de oameni,poti sa ma suni.grupa 1!

kingviper 18-10-11 17:46

Re: Echipa de sprijin
 
In ce surse ati verificat starea vremii?
Unde m-am uitat eu, in singura sursa buna pe care o folosesc de mult, arata vreme crunta... :( intre 11 si 15 grade...

LE: In caz ca incepe ploaia, ne sunt asigurate pelerine sau venim de acasa pregatiti de furtuna? :D

Sa stiu cum vin echipat, in pantaloni scurti si geaca, nu :)?

Drag_Event_Addict 18-10-11 18:23

Re: Echipa de sprijin
 
Gratian asteptam telefonu de la dvs.....rog cat de repede posibil sa il sunati pe Oprea deoarece aveti nr lui si sa ne intalnim....Am impartit tot,s-au dat ca painea calda!! in special in regie campus/camine/carefour zone populate!Plus ca am vorbit cu cativa oameni pentru cateva afise in niste zone zic eu destul spre foarte populate!stima

MarUsh 18-10-11 18:51

Re: Echipa de sprijin
 
Salutare ne mai intalnim maine?
Pt a primi alte flayere/pliante?
Eu am avut telefonul descarcat :mad: si nu am avut cum sa fiu contactat de ceilalti colegi :sad:

Multumesc!

[Marian echipa 4]

kingviper 18-10-11 18:54

Re: Echipa de sprijin
 
Acum, reprezentantii echipelor vor fi sunati pentru a primi afisele.
Am fost contactat, acum astept sa ii contacteze si pe ceilalti reprezentanti ai grupelor ca mai apoi sa ni se spuna locul unde sa ne intalnim astazi sa primim afisele. Pentru maine am sa intreb din seara asta, daca nu uit :D

Bobby boss 18-10-11 18:59

Re: Echipa de sprijin
 
Ms aka pentru afise misiunea a fost indelpinita echipa merge ceas.

akaware 18-10-11 19:37

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by kingviper (Post 4654044)
Acum, reprezentantii echipelor vor fi sunati pentru a primi afisele.
Am fost contactat, acum astept sa ii contacteze si pe ceilalti reprezentanti ai grupelor ca mai apoi sa ni se spuna locul unde sa ne intalnim astazi sa primim afisele. Pentru maine am sa intreb din seara asta, daca nu uit :D



ai primit telefon? ce ti s-a spus? ca pe mine nu m-a sunat nimeni , cu toate ca sunt singurul din grupa 2 care a dat nr de telefon

akaware 18-10-11 19:37

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Bobby boss (Post 4654052)
Ms aka pentru afise misiunea a fost indelpinita echipa merge ceas.

au fost pliante boby..afise maine

OpReA 18-10-11 19:40

Re: Echipa de sprijin
 
poate nu are nici gratian timp...dar daca e sa mergem noi la sediu sa le luam?
ca sa nu stam sa mai asteptam la gratian...sa il mai punem si pe el in dificultate
asa mergeam noi(sau o parte din noi) luam alea si ne apucam de treaba
asta dupa ce il intrebam pe gratian daca se poate face asta...
parerea mea...

kingviper 18-10-11 19:43

Re: Echipa de sprijin
 
Pe mine m-a sunat si a zis ca ii suna si pe ceilalti reprezentanti ai grupelor.
Acum astept sa ma sune inapoi sa vedem unde si cand ne gasim.

akaware 18-10-11 19:46

Re: Echipa de sprijin
 
esti grupa 1?

kingviper 18-10-11 19:49

Re: Echipa de sprijin
 
Echipa 6


All times are GMT +2. The time now is 05:12.

- Copyright 2024 4Tuning