Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DRIFT GRAND PRIX ROMANIA - 21-23 octombrie - Casa Poporului, Circuit Stradal Bucharest GP (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp/281689-echipa-sprijin.html)

ionutpuff 17-10-11 10:49

Re: Echipa de sprijin
 
Mai vin cu 3 baietzi . Ne intalnim la Unirii !

expres 17-10-11 13:28

Re: Echipa de sprijin
 
Si eu la fel tot cu 3 baieti, ne vedem la piata constitutiei

xXSegaXx 17-10-11 14:47

Re: Echipa de sprijin
 
Daca vreti va ajut si eu :)

TaZzY E30 17-10-11 14:49

Re: Echipa de sprijin
 
ne vedem la ora 17.00 in piata constitutiei.

edinho_realmadrid 17-10-11 15:03

Re: Echipa de sprijin
 
eu am plecat, sper sa ne gasim pe acolo :P

kingviper 17-10-11 18:39

Re: Echipa de sprijin
 
Avem de lucru, cu pliantele.
Mi-am facut planul de atac si maine, zic eu, reusesc sa impart pliantele, apoi dupa ce iau (dupa calculele mele, 5) afise, carora le-am gasit locul unde le pot pune (asta daca ma inteleg cu cei de la secretariat) :D.

Colegu' edinho_realmadrid a impartit deja un pliant :D, trebuie sa recuperam teren :)

bodyspeed 17-10-11 19:12

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by kingviper (Post 4651691)
Avem de lucru, cu pliantele.
Mi-am facut planul de atac si maine, zic eu, reusesc sa impart pliantele, apoi dupa ce iau (dupa calculele mele, 5) afise, carora le-am gasit locul unde le pot pune (asta daca ma inteleg cu cei de la secretariat) :D.

Colegu' edinho_realmadrid a impartit deja un pliant :D, trebuie sa recuperam teren :)

Cu amplasarea unui afis te pot ajuta si eu la magazinul unde lucrez!
Car Design in Nerva Traian, iti dau adresa daca ai drum maine pe acolo, de nu sa stiu sa vb cu Gratian sau Vali :D , mersi

kingviper 17-10-11 19:14

Re: Echipa de sprijin
 
Poti vorbi cu una din persoanele amintite.
Nu am drum pe acolo zilele astea. Daca are alt coleg, drum pe acolo, e ok.

edinho_realmadrid 17-10-11 19:32

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by kingviper (Post 4651691)
Avem de lucru, cu pliantele.
Mi-am facut planul de atac si maine, zic eu, reusesc sa impart pliantele, apoi dupa ce iau (dupa calculele mele, 5) afise, carora le-am gasit locul unde le pot pune (asta daca ma inteleg cu cei de la secretariat) :D.

Colegu' edinho_realmadrid a impartit deja un pliant :D, trebuie sa recuperam teren :)

Deja am 3 pliante date :) Maine o sa fie cel putin 90% impartite :D

ionutpuff 17-10-11 19:53

Re: Echipa de sprijin
 
Baiatu din echipa 6 ( Razvan ) te-am sunat si ....nu ai raspuns . Vreau sa ma suni , sa stabilim cum facem. Da-mi un PM !

kingviper 17-10-11 19:58

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by ionutpuff (Post 4651878)
Baiatu din echipa 6 ( Razvan ) te-am sunat si ....nu ai raspuns . Vreau sa ma suni , sa stabilim cum facem. Da-mi un PM !

Ai PM!

ionutpuff 17-10-11 20:10

Re: Echipa de sprijin
 
O intrebare ( poate vede GRATIAN ) sau cineva care-l poate anunta . EU POT sa impart pliante tot timpul ( pana vineri ) , afise la fel ....DAR ! la descarcat nu pot sa vin ...si la toate cele PANA VINERI ! ( inclusiv ) in schimb ....SAMBATA , DUMINICA SUNT PREZENT ! nu pot pentru ca sunt si cu scoala ....ies la 7:30 . Azi a fost o exceptie . DAR VREAU SA CONTRIBUI , SA AJUT ! astept raspuns...

OpReA 17-10-11 21:01

Re: Echipa de sprijin
 
cum sa dati ma 2 pliante?:))
eu am dat azi in regie aproape tot ce am luat de la gratian (le-am dat impreuna cu ceilalti 2 colegi) ne-au mai ramas 150 de bucati...
asteptam a 2-a transa de flyere
bafta

ionutpuff 17-10-11 21:04

Re: Echipa de sprijin
 
De maine incepem.......le dau maine pe toate in locurile stabilite .

ZoliaT 17-10-11 21:12

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by ionutpuff (Post 4651926)
la descarcat nu pot sa vin ...

Tu ai inteles ca asta era o gluma nu ?


All times are GMT +2. The time now is 17:20.

- Copyright 2024 4Tuning