Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DRIFT GRAND PRIX ROMANIA - 21-23 octombrie - Casa Poporului, Circuit Stradal Bucharest GP (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp/281689-echipa-sprijin.html)

RadhO 24-10-11 13:00

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 4665411)
Eu vreau sa le multumesc baietilor de duminica seara (nu-i stiu pe toti) care m-au ajutat cu standul BMW. Raman dator!

Chiar si organizatorii din Anglia, au zis la linia de start: These guys are amazing!Nu mai traduc, ca intelegeti voi.

Strainii au ramas impresionati de echipa de sprijin care aseara, duminica, a ajutat pe pista. Intr-un moment, o masina a imprastiat balizele de protectie. O gramada! Si parca din pamant, din iarba-verde, au aparut baietii de mai sus si in cateva secunde totul era la locul sau. Asta au zis si cei din juriu si organizatorii.

Asa ceva, nu au la ei in Anglia acolo :lol:

Felicitari!


Multumim !

OpReA 24-10-11 14:25

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 4665411)

Asa ceva, nu au la ei in Anglia acolo :lol:

Felicitari!

cu siguranta daca ar avea asa ceva la ei acolo,ar fi fost mult mai apreciati

radu715 25-10-11 18:14

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 4665411)
Eu vreau sa le multumesc baietilor de duminica seara (nu-i stiu pe toti) care m-au ajutat cu standul BMW. Raman dator!

Chiar si organizatorii din Anglia, au zis la linia de start: These guys are amazing!Nu mai traduc, ca intelegeti voi.

Strainii au ramas impresionati de echipa de sprijin care aseara, duminica, a ajutat pe pista. Intr-un moment, o masina a imprastiat balizele de protectie. O gramada! Si parca din pamant, din iarba-verde, au aparut baietii de mai sus si in cateva secunde totul era la locul sau. Asta au zis si cei din juriu si organizatorii.

Asa ceva, nu au la ei in Anglia acolo :lol:

Felicitari!


Multumim Hondare :D

aleks 26-10-11 18:56

Re: Echipa de sprijin
 
1. Gratian nu sta prea mult pe forum, deci e inutil sa-i scrieti aici.
2. Cum ati luat legatura in timpul actiunilor pe care le-ati desfasurat, va rog sa procedati si acum, identic, si sa va lamuriti problemele, direct si personal.
3. Eu nu am legatura cu evenimentul, ci doar cu partea legata de forum. Nu ma intereseaza si nu m-a interesat niciodata de-a lungul anilor cine ce a facut pentru oricine, regulile forumului le respect si eu si voi in mod egal, orice iesire in afara normalului va fi tratata in acelasi mod (de catre mine, evident, ca sa stiti pe cine sa injurati).

bodyspeed 26-10-11 21:04

Re: Echipa de sprijin
 
2 Attachment(s)
Am promis ca am sa pun poze cu afisul, unde a fost amplasat, ;) ...
Cu multumiri lui Opia pentru pliante si afis am avut cui sa ii dau ;).

Ca fapt divers data viitoare sa se cheme echipa de voluntari !!!, si pana acum asta se intelegea prin echipa de sprijin , insa sa se numeasca de la inceput asa sa stiti la ce va bagati:-).
Nu v-a impus nimeni ce/cat/cum sa faceti .

xXSegaXx 26-10-11 21:13

Re: Echipa de sprijin
 
Din cate am inteles de la Vali, Gratian o ne sa sune. Cand nu stiu

ZoliaT 27-10-11 13:34

Re: Echipa de sprijin
 
Pentru ca lucrurile pe aici denatureaza o sa inchid acest topic. LUNI 31 octombrie 2011 pe dupa-amiaza seara o sa convocam o intalnire cu echipa de sprijin pentru a purata aceste discutii face to face. Mai devreme de aceasta data nu se poate si nu stiu de ce va impacientati asa. Un pic de rabdare va rog!

Daca cineva are o problema intradevar urgenta care nu poate suporta amanare pana luni il rog sa ma contacteze pe PM


All times are GMT +2. The time now is 14:29.

- Copyright 2024 4Tuning