Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DRIFT GRAND PRIX ROMANIA - 21-23 octombrie - Casa Poporului, Circuit Stradal Bucharest GP (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp/281689-echipa-sprijin.html)

xXSegaXx 20-10-11 21:47

Re: Echipa de sprijin
 
Cred ca s-a luat cu pregaturile pt maine si a uitat. Daca in seara asta nu vom fi contactati maine sigur

kingviper 20-10-11 21:51

Re: Echipa de sprijin
 
Oricum a ramas ca astazi doar daca era ceva urgent eram contactati, daca nu, ramane pentru maine.
Iti dai seama ca e cu pregatirile in toi 8) sa pregateasca 'ring'-ul pentru show:D.

xXSegaXx 20-10-11 22:02

Re: Echipa de sprijin
 
Da dar principala intrebare pe care neo punem toti e: maine la ce ora trebuie sa fim acolo?

kingviper 20-10-11 22:15

Re: Echipa de sprijin
 
Banuiesc ca vom fi contactati, altfel nu vom sti. Banuiesc ca oricum va trebui sa fim acolo cu ceva timp inaintea deschiderii oficiale a evenimentului. Acum, doar Gratian stie cand va fi nevoie de noi maine 8).

akaware 20-10-11 23:10

Re: Echipa de sprijin
 
Am vorbit cu Gratian la telefon mai devreme si a zis sa mergem de dimineata sa terminam de dat flyerele si apoi sa mergem la Casa Poporului.

xXSegaXx 21-10-11 08:27

Re: Echipa de sprijin
 
Multumim mult de informatie, acum sa inceapa haosul:X

edinho_realmadrid 21-10-11 09:03

Re: Echipa de sprijin
 
ne vedem acolo baieti !

TaZzY E30 21-10-11 10:31

Re: Echipa de sprijin
 
Grupa 1 a epuizat toate flyerele.....ne vedem in piata!!!:twisted:

kingviper 21-10-11 19:23

Re: Echipa de sprijin
 
Baieti, maine la ce ora trebuie sa ne prezentam acolo?
Ati primit ecusoane ceva?
Intelesesem ceva de niste bratari, dar nu am primit nimic...

deryazote 21-10-11 20:50

Re: Echipa de sprijin
 
Gratian ne-a dat de azi celor prezenti cate o bratara de acces pentru maine si am inteles ca ceilalti o sa primeasca maine... .
Si da,.. o sa primim si cate o vesta, din cate am inteles,... ca sa nu mai comenteze toti gardienii la noi.. . :D :peace:

kingviper 21-10-11 20:54

Re: Echipa de sprijin
 
Si noi ne-am intalnit de cateva ori cu el, dar nu a zis nimic de bratari si veste, apoi nici nu l-am mai vazut ca a fost ocupat cu aranjamente, organizarea, etc.
Dar la ce ora va duceti? A zis sa ne ducem la o anumita ora?
Maine o sa il sunam si noi cand ajungem, sa ne primim si noi bratarile si vestele, ca degeaba le spunem gardienilor ce si cum ca oricum nu aveam cu ce dovedi :)

deryazote 21-10-11 23:33

Re: Echipa de sprijin
 
Nu ne-a impus sa venim la o anumita ora, dar a zis ca ar fi bine sa fim cat mai devreme, gen 10, 11,..., in caz ca ar fi nevoie de ajutor sa fim acolo... .
Si exact, cel mai bine cu cate o vesta,.. azi cred ca i-am zis de cel putin 15 ori unui gardian ca fac parte din echipa de sprijin,.. ma vedea, imi spunea sa nu mai stau nush unde, ii spuneam ca sunt din echipa, ma lasa..., si dupa 5 minute o luam de la capat... :)) .,, :p.

Gratzian 22-10-11 00:42

Re: Echipa de sprijin
 
dar de ce trebuia sa stai acolo?

crazy rock 22-10-11 21:09

Re: Echipa de sprijin
 
gratian zice cnv mai demult de mancare noi nu primim nimic d mancare ... decat ce avem la noi ... si d la magazine

kingviper 22-10-11 22:13

Re: Echipa de sprijin
 
Eu nu am vazut nici bratara, d-apai mancare :|
Noroc ca am intrat cu ajutorul lui Vali la tribuna, dar atat, ca fara bratara nu m-am putut duce nici in spatele tribunei la masini, nici la expo-tuning, etc, am fost ca un leu intr-o cusca + un al doilea sau mai multi, inchisi in cusca cu expo-tuning si care nu aveau acces spre tribuna din acelasi motiv. Aiurea :(
Nu am crezut ca va fi asa.
Cand s-au impartit bratarile, nici nu am fost anuntati sa stim si noi ca atunci se imparteau. Nici sa stai in sufletu' lui Gratian nu se putea, ca doar nu ca mama si puii. Iar azi... nu mai comentez nimic. Am vaga impresie ca am fost putin cam ignorat(i) (doar o mica parte din noi) sau mai grav...
Imi pare rau ca am pierdut timpul cateva ore bune pe saptamana impartind pliantele crezand ca totul o sa fie perfect, dar nu pare deloc asa.


All times are GMT +2. The time now is 01:38.

- Copyright 2024 4Tuning