Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Peugeot tuning (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning.html)
-   -   flash tuning... pro sau contra (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning/28164-flash-tuning-pro-contra.html)

kmkz 29-11-06 01:37

flash tuning... pro sau contra
 
am un 206 pe benzina 1.6 16v 110cp si nu stiu daca sa ii fac flash tuning sau nu... ideea e ca mai castig DOAR 10-11 cai... merita oare?

astept pareri si sugestii

skitch 29-11-06 14:53

Re: flash tuning... pro sau contra
 
daca ar fi dupa mine..merita si un cal putere..dar depinde de tine..si mai ales de consum..afla daca iti mareste consumul mult..!

skitch 29-11-06 14:54

Re: flash tuning... pro sau contra
 
apropo..si yo am tot un 206..1.9 diesel 90 de cai..! [email protected] daca vrei sa vb..!

kmkz 29-11-06 15:00

Re: flash tuning... pro sau contra
 
nu consumul ma sperie... ca dk vrei sa alergi masina bagi mana adanc in buzunar... dk ma interesa asta, imi luam un hdi, dar motorul pe benzina suna altfel... fiecare cu ale lui


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning