Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand e30 cabrio (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/281619-vand-e30-cabrio.html)

55bbs 06-10-11 19:00

7 Attachment(s)
motor 318
an fabricatie 1991
servo
jante pe 17
interior impecabil
prelata arata f bn
am si cartea service pana in 2000
km 220.000
nu are rugina pe dedesupt
nu mai are asigurare si itp
pret 1300 de euro negociabil
accept si variante
are incalzire in scaune , geamuri electrice , oglinzi electrice ..
xenon in proiectoare ,
+ piese de rezerva , radioator , electrica ....

Quote:

Originally Posted by 55bbs (Post 4628698)
motor 318
an fabricatie 1991
servo
jante pe 17
interior impecabil
prelata arata f bn
am si cartea service pana in 2000
km 220.000
nu are rugina pe dedesupt
nu mai are asigurare si itp
pret 1300 de euro negociabil
accept si variante
are incalzire in scaune , geamuri electrice , oglinzi electrice ..
xenon in proiectoare ,
+ piese de rezerva , radioator , electrica ....

pret 1100

55bbs 11-10-11 12:37

Re: vand e30 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by 55bbs (Post 4630174)
pret 1100

negociabil :) la prima oferta mai convenabila l-am dat ..e ff negociabil ...e pacat de el ca zace in parcare

Lasa date de contact te rog !

55bbs 13-10-11 12:18

Re: vand e30 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by 55bbs (Post 4637927)
negociabil :) la prima oferta mai convenabila l-am dat ..e ff negociabil ...e pacat de el ca zace in parcare

Lasa date de contact te rog !

mc robynet
0784 883 105 rog sa dati msg inainte ca altfel nu prea raspund ... o zi buna

55bbs 15-10-11 21:18

Re: vand e30 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by 55bbs (Post 4642449)
mc robynet
0784 883 105 rog sa dati msg inainte ca altfel nu prea raspund ... o zi buna

daca nu se vinde in 2 saptamani il pastrez si intra la modificat :)

robert_zed2112 16-10-11 11:04

Re: vand e30 cabrio
 
dak aveam bani il luam eu...dar mai am 3 masini..poate ne combinam cu e36 ala negru si mai dai ceva

55bbs 18-10-11 10:12

Re: vand e30 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by robert_zed2112 (Post 4648163)
dak aveam bani il luam eu...dar mai am 3 masini..poate ne combinam cu e36 ala negru si mai dai ceva

care man ? da mi un telefon azi si vb

55bbs 22-10-11 09:24

Re: vand e30 cabrio
 
VANDUT


All times are GMT +2. The time now is 13:17.

- Copyright 2026 4Tuning