Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - compakt ... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/28128-e36-compakt.html)

just*rzv 28-11-06 16:36

E36 - compakt ...
 
9 Attachment(s)
nu prea am vazut prea multe bmw-uri modelul asta pe forum,
asa ca ...

mihai88 28-11-06 21:52

Re: compakt E36 ...
 
frumoasa masina da pe unde erai in ultima poza :) aia cu zapada......

florin83 28-11-06 22:15

Re: compakt E36 ...
 
transfagarasan?

just*rzv 29-11-06 10:19

Re: compakt E36 ...
 
da :) coboram acum vreo luna de la balea lac, dak nu ar fi venit aia de la dezapezire probabil ca o faceam la primavara :)

naka66vio 29-11-06 14:20

Re: compakt E36 ...
 
frmoasa /e motor ai pe ea?

just*rzv 29-11-06 16:44

Re: compakt E36 ...
 
1.6 102 cp :P

florin83 29-11-06 20:01

Re: compakt E36 ...
 
Quote:

Originally Posted by just*rzv (Post 641186)
da :) coboram acum vreo luna de la balea lac, dak nu ar fi venit aia de la dezapezire probabil ca o faceam la primavara :)

offtopic: pe partea nordica? spre sibiu?

florin83 29-11-06 20:25

Re: compakt E36 ...
 
f. frumoasa masina si f. rare sunt cele albe.. desi n-am vazut niciuna.
pacat ca nu e inmatriculata.. :(

just*rzv 30-11-06 01:05

Re: compakt E36 ...
 
off topic ... am urcat dinspre curtea de arges seara pe ceata, am innoptat la cabana si dimineata cand ne-am trezit era totul plin de zapada :D.
am coborat pe la balea cascada, spre sibiu. Era de altfel singura optiune :D'

In leg cu masina, o am de un an si ceva si nu am avut nici un fel de probleme cu "autoritatile" - toate actele facute sunt beton (procura notariala, actele masinii traduse din germana in romana la traducator autorizat, carte de identitate, carte verde,etc). Daca am nevoie le pot prelungi de cate ori doresc, fara prea multe complicatii

mihaitzaa 01-12-06 09:20

Re: compakt E36 ...
 
bafta cu masina...tare sunt curios cum se da un compakt...

just*rzv 01-12-06 11:46

Re: compakt E36 ...
 
are caroseria usoara si se da destul de bine chiar si pt motorul ei 1.6.
Cred ca sta un pic mai bine in curbe fata de o berlina

florin83 04-12-06 08:19

Re: compakt E36 ...
 
are puntea spate la fel ca la ursulet, poate d-aia :P

just*rzv 04-12-06 11:45

Re: compakt E36 ...
 
ahha, nu stiam :)


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning