![]() |
E36 - compakt ...
9 Attachment(s)
nu prea am vazut prea multe bmw-uri modelul asta pe forum,
asa ca ... |
Re: compakt E36 ...
frumoasa masina da pe unde erai in ultima poza :) aia cu zapada......
|
Re: compakt E36 ...
transfagarasan?
|
Re: compakt E36 ...
da :) coboram acum vreo luna de la balea lac, dak nu ar fi venit aia de la dezapezire probabil ca o faceam la primavara :)
|
Re: compakt E36 ...
frmoasa /e motor ai pe ea?
|
Re: compakt E36 ...
1.6 102 cp :P
|
Re: compakt E36 ...
Quote:
|
Re: compakt E36 ...
f. frumoasa masina si f. rare sunt cele albe.. desi n-am vazut niciuna.
pacat ca nu e inmatriculata.. :( |
Re: compakt E36 ...
off topic ... am urcat dinspre curtea de arges seara pe ceata, am innoptat la cabana si dimineata cand ne-am trezit era totul plin de zapada :D.
am coborat pe la balea cascada, spre sibiu. Era de altfel singura optiune :D' In leg cu masina, o am de un an si ceva si nu am avut nici un fel de probleme cu "autoritatile" - toate actele facute sunt beton (procura notariala, actele masinii traduse din germana in romana la traducator autorizat, carte de identitate, carte verde,etc). Daca am nevoie le pot prelungi de cate ori doresc, fara prea multe complicatii |
Re: compakt E36 ...
bafta cu masina...tare sunt curios cum se da un compakt...
|
Re: compakt E36 ...
are caroseria usoara si se da destul de bine chiar si pt motorul ei 1.6.
Cred ca sta un pic mai bine in curbe fata de o berlina |
Re: compakt E36 ...
are puntea spate la fel ca la ursulet, poate d-aia :P
|
Re: compakt E36 ...
ahha, nu stiam :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning