![]() |
furturi de la bmw e46 !
Am deschis thread-ul asta ca sa-i atentionez pe cei cu bmw e46 sa fie mai atenti ca se fura f mult de la ele . Cel putin de la mine in ultimu timp mi s-a furat : semnalizare , ornamentul de sub far , proiector si chiar aseara mi s-a furat ornamentul de la porbagaj cu maner cu tot ...aaa si era sa uit capacelu de carligu de remorcare....
|
Re: furturi de la bmw e46 !
Quote:
In ce zona stai? Poate numai tu esti "baftos" sau poate esti "clientul" cuiva... |
Re: furturi de la bmw e46 !
Nicolina 1 chiar cum cobori podul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:41. |
- Copyright 2026 4Tuning