Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DRIFT GRAND PRIX ROMANIA - 21-23 octombrie - Casa Poporului, Circuit Stradal Bucharest GP (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp.html)
-   -   Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Romania (https://forum.4tuning.ro/677-drift-grand-prix-romania-21-23-octombrie-casa-poporului-circuit-stradal-bucharest-gp/281131-formulare-inscriere-tuning-car-audio-drift-firme-drift-grand-prix-of-romania.html)

ag22tur 12-10-11 19:12

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Am si eu o intrebare pentru organizatori, in speta zoliat ca am vazut ca el ofera majoritatea raspunsurilor. Am completat si eu aseara formularul de inscriere; in cazul in care nu voi primi un accept voi fi anuntat, sau se contacteaza doar cei ale caror masini vor intra in expo?. Multumesc anticipat, stima.:D

RoByNeT 12-10-11 21:00

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 4640588)
nu e bine cu diferente, daca sunt din bucuresti inseamna ca am mai multi bani sau cum? ori 2 persoane pt o masina ori doar expozantu si restu cu plata, indiferent de oras, comuna, sat

Am spus-o in sensul ca tu nu platesti benzina si cazarea. Nu ca ai fi tu plin de bani.

ZoliaT 12-10-11 22:04

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Quote:

Originally Posted by ag22tur (Post 4641210)
Am si eu o intrebare pentru organizatori, in speta zoliat ca am vazut ca el ofera majoritatea raspunsurilor. Am completat si eu aseara formularul de inscriere; in cazul in care nu voi primi un accept voi fi anuntat, sau se contacteaza doar cei ale caror masini vor intra in expo?. Multumesc anticipat, stima.:D

Este posibil ca tu sa fi completat formularul dupa ce am terminat eu de dat telefoanele.

Maine mai urmeaza o runda de confirmari asa ca nu te ingrijora inca

ag22tur 12-10-11 22:26

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Ok. Multumesc pentru raspuns. Stima

dany_let 13-10-11 09:32

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
d aia nu mi place mie...ne consideram altfel ca bagam banii in masini , ca nu suntem cocalari...si ne bucuram la un bilet de intrare de 10 ron !


va platesc eu biletul ala de 10 ron...cine vine cu prietena sa vina la mine la masina ca va dau eu 10 ron pe zi !

gekvr6 13-10-11 10:14

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Quote:

Originally Posted by dany_let (Post 4642262)
d aia nu mi place mie...ne consideram altfel ca bagam banii in masini , ca nu suntem cocalari...si ne bucuram la un bilet de intrare de 10 ron !


va platesc eu biletul ala de 10 ron...cine vine cu prietena sa vina la mine la masina ca va dau eu 10 ron pe zi !

LOL omule au dreptate cei care nu sunt din Bucuresti/ilfov au o cheltuiala mai mare pentru drum si cei care nu au pe cineva in bucuresti vor trebuie sa isi caute si cazare si este o cheltuiala nu cred ca totu se rezuma la cei 10 RON cat costa intrarea , ciudata mentalitate ai dar organizatori ar trebuii sa se gandeasca si la cei care nu sunt din localitate ...
Pe aceasta cale rog un moderator/organizator sa ne lamureasca si pe noi cei care am primit acceptul ce trebuie sa facem , cum si cand ca sa stim exact ce trebuie sa facem ... :shock:

Evo-Jr 13-10-11 10:15

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
daca e asa...vezi ca vin la tine si duminica :)) (glumesc)

ps:si noi am primit confirmare.multumim 4tuning

dany_let 13-10-11 10:16

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
nu inteleg asta cu cheltuiala....te ajuta aia 10 ron in + ...ai bani te deplasezi ...n ai stai acasa....

frumos din partea organizatorului era sa ti puna la dispozitie platforma si cazare in Buc nu ...!?


acum pe bune...oamenii astia fac un efort sa organizeze si noi ne bucuram la un bilet in plus.:rolleyes2

dydy-andrey 13-10-11 14:34

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT (Post 4641726)
Este posibil ca tu sa fi completat formularul dupa ce am terminat eu de dat telefoanele.

Maine mai urmeaza o runda de confirmari asa ca nu te ingrijora inca

Ciudat.
Eu am trimis formularul de sambata trecuta... Deci aproape o saptamana si nu m-a contactat nimeni.
Sa il mai trimit odata?

Canto_HDZ 13-10-11 16:55

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Am aceeasi nelamurire ca si colegul de mai sus.
Eu unu m-am inscris la campionatul de Car-Audio

alinursM30 14-10-11 16:02

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Am si eu o intrebare...se mai pot trimite formulare de inscriere. Si daca da, cam cand s-ar trimite inapoi un raspuns. Multumesc

TOBA^ 15-10-11 11:41

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
A.C.S Anonymous Motorsport Romania prezenta la acest eveniment!

robby207 16-10-11 11:20

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Outsiders prezenti si ei la acest eveniment. Sa ne vedem cu bine.

dydy-andrey 17-10-11 06:37

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
Quote:

Originally Posted by roli (Post 4649778)
ma gandesc ca daca nu primeste lumea confirmare si bate un drum pana acolo nu va fi lasat sa stea cu masina in parcarea de afara:???:
nu de alta dar alti au undeva la 555de km pana la bucuresti

pentru cnca nu trebuie confirmare telefonica.
am fost eu sunat si anuntat.
veniti acolo si intrati.
cererile au fost primite toate !

Gratzian 18-10-11 05:42

Re: Formulare inscriere Tuning, Car-Audio, Drift si Firme la Drift Grand Prix of Roma
 
la tuning, deja sunt peste 100 de masini inscrise, si trebuie sa multumim cluburilor, dar mai ales celor care vin de la distanta si cu efort...


All times are GMT +2. The time now is 05:15.

- Copyright 2024 4Tuning