Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Inamtriculare pe bulgaria (https://forum.4tuning.ro/85-arad/281068-inamtriculare-bulgaria.html)

juniorarad 03-10-11 15:09

Inamtriculare pe bulgaria
 
Buna ma puteti ajuta si pe mine. dak se mai pot inmatricula masini pe bg , sau cunoasteti pe cineva care se ocupa de asa ceva prin arad . ms mult

calinpetco 05-10-11 21:49

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
si pe mine ma intereseaza, ar fi ok daca as gasi in arad pe cineva.

morghen 06-10-11 08:04

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
cum e cu asigurarile? sunt valabile ? am inteles ca nu....

NEo007 06-10-11 08:39

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
Pana nu te loveste unu de BG nu ai de unde sa sti.. Oricum, daca nu ai CASCO ai pus-o si daca sunt valabile, pana recuperezi banii..

calinpetco 06-10-11 21:23

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
daca masina e inmatriculata in regula in bulgaria, si asigurarea e perfect valabila, atata timp cat e facuta la o firma de asigurari din BG, nu vad care ar fi problema...

ca dupa aia unii isi fac asigurari "aiurea"... e altceva, dar prima asigurare, cea de la inmatriculare e de obicei in regula... acuma... cum despagubesc, habar n-am, nici astea ale noastre nu-s chiar oneste cand vine vorba de DAT banii... plus ca si service-urile la cate aere au, cand aud de asigurare bulgareasca, prefera sa o dea in diverse.

morghen 06-10-11 22:21

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
abea astept sa vad doi cu nr de BG care se ciocnesc :lol:

calinpetco 07-10-11 22:03

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
culmea "economiei": matiz pe gpl, cu volan pe dreapta si inmatriculat in BG :))))

joevulpoi 08-10-11 07:32

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
pot eu sa te rezolv,dar nu in arad!

ionut daniel 15-12-11 21:50

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
Pentru inmatriculare apelati cu incredere la numerele din profilul meu. Garantez cel mai mic pret!!! Fara intermediari, direct la bulgar!

juniorarad 16-12-11 17:57

Re: Inamtriculare pe bulgaria
 
Quote:

Originally Posted by ionut daniel (Post 4780084)
Pentru inmatriculare apelati cu incredere la numerele din profilul meu. Garantez cel mai mic pret!!! Fara intermediari, direct la bulgar!



apelati cu incredere recomand...


All times are GMT +2. The time now is 12:12.

- Copyright 2026 4Tuning