Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Masina mea VW Passat B6 Variant (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/280744-masina-mea-vw-passat-b6-variant.html)

Gode 18-10-11 07:54

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Salut, nu este vopsita sunt imbracate in autocolant si am muncit foarte mult la ele credema... , nu le-am vopsit deoarece pana la Primavara vreau sa îmi cumpar pachetul de prelungiri de la Rline cu prelungirea pt bara fata de la Votex si am zis ca nu mai are rost sa le vopsesc pe astea originale...

Gode 18-10-11 13:13

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Am si eu o întrebare, va rog frumos dacă mă puteţi ajuta, deşi am radio cd cu mp3 oem nu am boxe in usile din spate si as vrea sa mă duc sa îmi iau de la Dezmembrari insa ştiţi cumva dacă sunt firele trase pana la locul unde vine boxa sau trebuie sa iau si firele de pe maşina de la care iau boxele? Asta ca sa nu fac eu legături aiurea pt ca nu vreau sa improvizez nimic ci sa pun totul oem.multumesc anticipat

Allynush 19-10-11 20:12

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Din cate stiu eu firele nu sunt trase :-? ...
Sunt curios ce numar o sa primeasca , tot ca la Ford ? :D
App. frumoasa masina ;) !

dixxi 19-10-11 22:31

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
este mai mult decat posibil sa fie trase pt ca ele se fac standard ..... acuma pana nu umbli acolo nu ai cum sa afli ... masina azi a primit numarul si se plimba mandra prin oras si ea si stapanu :)

Gode 19-10-11 22:32

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
4 Attachment(s)
Azi masina a primit un mare cadou :D si anume placutele de inmatriculare . I-am facut cateva poze repede cu noile achizitii :D Da numerele sunt asemanatoare ca la ford ,cat despre boxe , atunci o sa iau de la dezmembrari boxele cu tot cu fire pana la casetofon :))

DAAAAA AZI A PRIMIT NUMERELE SI SUNTEM FERICITI AMANDOI :)))) Si le-am pus si asa cum e frumos :D

Gode 19-10-11 23:11

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
4 Attachment(s)
Am gasit o poza cu masina cand arata asa cum am cumparato ca sa va faceti o idee, scuzati claritatea poza este facuta in timp ce imi pregateam jantele pt vopsit pun cateva poze si cu jantele pregatite .

Gode 22-10-11 01:37

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
2 Attachment(s)
Azi fiind ziua mai calda am reusit sa-mi recolantez fustita spate si am facut si cateva poze :D

FED express 22-10-11 11:06

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Ii sta bine cu jantele astea.Te-ai gandit si la o suspensie ? :D

Gode 22-10-11 15:40

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
3 Attachment(s)
sper ca la primavara sa primeasca si o suspensie reglabila cadou , insa nu promit nimic e criza... deocamdata ma axez pe pachetul R line

Azi masina a primit si un sticker

Allynush 22-10-11 19:18

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Unde ai facut stickerul ? :D

Gode 23-10-11 00:11

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
mi l-a facut un baiat dai si tu add stikere_ro

stefiPJJ 23-10-11 00:13

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
numai EU , am stiker OFICIAL , STANCE | WORKS ROMANIA :twisted:

Gode 23-10-11 02:38

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
ieaaa ieaa si ce baaa te laaauzi ? :))) dane si noua daca ai tu ;;)

Gode 23-10-11 19:04

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
2 Attachment(s)
Cum dupa fiecare VTM la noi e obicei sa se stranga lumea la aeroport azi am primit si 2 poze de acolo care mi-au placut foarte mult :X pt care am sa ii multumesc lui Al3xInn0 pe aceasta cale !

JusT_SaY_BoBo 23-10-11 21:16

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Quote:

Originally Posted by Gode (Post 4656939)
Azi masina a primit un mare cadou :D si anume placutele de inmatriculare . I-am facut cateva poze repede cu noile achizitii :D Da numerele sunt asemanatoare ca la ford ,cat despre boxe , atunci o sa iau de la dezmembrari boxele cu tot cu fire pana la casetofon :))

DAAAAA AZI A PRIMIT NUMERELE SI SUNTEM FERICITI AMANDOI :)))) Si le-am pus si asa cum e frumos :D

nu ai fire trase pentru boxe.eu pe polo 2007 nu am avut si din cate stiu eu toata gama e la fel.
dar vezi ca e posibil sa mai fie o prob cu boxele spate.pe playerul orig e posibil sa nu ai nici iesire decat pentru 2 boxe:lol:,la fel am avut si eu.bafta masina arata foarte bine,desi eu as renunta la crom si as trece la negru lucios,cred ca ar arata mult mai bine!bafta pe viitor


All times are GMT +2. The time now is 07:41.

- Copyright 2024 4Tuning