Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Masina mea VW Passat B6 Variant (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/280744-masina-mea-vw-passat-b6-variant.html)

Gode 01-10-11 10:04

Masina mea VW Passat B6 Variant
 
2 Attachment(s)
In urma cu cateva luni am achizitionat acest Passat B6 care imi place la nebunie si sunt foarte multumit de el.

Este varianta de 1.9 TDI Bluemotion si sunt foarte multumit de motor , merge foarte bine si consumul este foarte bun.
Masina a primit niste mici modificari de cand am luat-o si sper ca pe viitor acestea sa continue.
Dotari:
Xenon faza scurta.
computer de bord cu meniu care arata si cand trebuie schimbate vitezele insa nu prea tin cont de el
Clima insa este manuala acesta este singurul lucru care pot sa spun ca imi displace foarte putin
scaune incalzite fata
Mp3 player original.
Geamuri electrice fata.
Mai multe va las pe voi sa vedeti si sa apreciati. Va multumesc .


Am omis sa ii fac poze cand am luat-o din germania insa masina la inceput arata asemanatoare cu aceasta ,numai ca avea jante de tabla, iar pe parcurs si-a schimbat putin lookul :))

Gode 01-10-11 10:08

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
7 Attachment(s)
Iar acum arata cam asa... Scuzati claritatea pozelor .. o sa revin de curand cu un set de poze putin mai profi .

Al3xInn0 01-10-11 14:35

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
5 Attachment(s)
Surpriză !! :))

Gode 01-10-11 16:53

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Asta da surpriza:))) ms mult ne auzim la tel !

Gode 07-10-11 13:16

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
3 Attachment(s)
Ne pregatim incaltamintea de iarna .
Si sa mai zic si eu cate ceva despre masina....in ultimul timp am fost ocupat si am postat rapid.
Masina cand am cumparat-o era standard insa intre timp mi s-a creat o pasiune enorma pentru ea si i-am facut urmatoarele cadouri :
-Jante 18 inch Dezent
-Xenon
-Folie spate omolagata rar de la DRK
-pleoape FK
-consola centrala schimbata si montata cea cu cotiera si aerisiri in spate
-praguri si prelungirile de bari in culoarea caroserie
-modificari facute din computerul masinii.. cum ar fii proiectoarele se aprind cand virez stanga dreapta... triplele pe spate ... ramane aprins doar cercul iar cand apas frana se aprinde si mijlocul si semnalizarile din fata raman aprinse 30% cand aprind pozitiile.... cam acestea ar fii in mare dar v-or urma mult mai multe pe viitor prina fiind prelungirea barii fata modelul Vortex.

mike-fullspeed 07-10-11 23:25

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Frumoasa masina! Cat e taxa la ea??

Gode 08-10-11 19:41

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
3 Attachment(s)
Multumesc Pentru apreciere , cam asta este problema , masina este euro 4 filtru de particule si taxa totuşi este foarte mare, 68,750 si acum pana mai strāng cateva resurse timp de 2 sapt o sa mai stea in parcare insa o sa īncerc sa mă sacrificat luna aceasta si sa īmi fac comanda si la prelungirea pentru spoilerul fata, modelul vortex .

Cateva poze cu incaltarile de iarna :au ramas 2 nefacute dar s-a pus ploaia si urmeaza sa le fac intr'o zii mai frumoasa

Detman 08-10-11 21:07

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
frumos passat-ul. modelul de prelungire e Votex, nu vortex.

Gode 08-10-11 21:19

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Īţi multumesc pentru apreciere si pentru ca m-ai corectat , eu m-am interesat de modelul respectiv de prelungire si asa mi s-a spus sau cel Putin asa am īnţeles , oricum īţi multumesc ca mi-ai spus, si sper sa mi-o iau cāt mai repede.

stefiPJJ 08-10-11 21:32

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Al cui este acel mega extra puli fantastic Logan LOW din poza de mai sus ? Cel cu roatele verzi :lol:
ON : Frumoasa rau , poate scot si eu albicunea cea noua la o poza - doua, dupa ce o inscrii :-P

Gode 08-10-11 23:07

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Care albiciune baaaa ? Ai vreo achiziţie noua si eu nu stiu? Au ieşit belea pozele sunt curios sa le vad si pe celelalte ca eu nu le am decāt pestea, si da acel LOWgan este al tau

stefiPJJ 08-10-11 23:09

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...a-1-2-tsi.html
asta e albiciunea , e chiar turbo :lol:
I-am dat toate pozele cu a ta lu` Alex

Gode 08-10-11 23:25

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
Si la mine nu au ajuns decāt astea care sunt postate, albiciunea ta e belea , cum ai ajuns la decizia asta ca nu schiitat nicio vorba nimic :)) trebuie neaparat o sedinta deaia jmechera :x lasami nr tau pe privat ca eu sunt de pe tel si nu prea mai am baterie

Gode 17-10-11 23:45

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
4 Attachment(s)
Gata si celelalte 2 jante.... insa din pacate in timp ce masina mai asteapta cateva zile pentru inscriere are parte de surprize neplacute in parcare... ieri dimineata am gasito stearsa pe bara din spate...respectivul macar putea spune vezi ca ti-am lovit masina .... dar asta este tara noastra.... iar noaptea in lumina se vede infundatura pe bara ... proabil ca a infundat-o cand si-a revenit iar pana sa o vad eu si-a revenit si a ramas doar urma unde a fost indoita. Asta este acum nu mai e nimic de facut decat sa refac prelungirea barii de pe spate...

mike-fullspeed 18-10-11 07:36

Re: Masina mea VW Passat B6 Variant
 
cam repede a sarit vopseaua.... unde ai vopsit-o???


All times are GMT +2. The time now is 09:54.

- Copyright 2024 4Tuning