Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Ce ulei se pune in diferential ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/280626-ulei-pune-diferential.html)

B 58 MAL 30-09-11 13:06

Ce ulei se pune in diferential ?
 
Salut vreau sa schimb diferentialul zilele acestea , si pun unul blocant , ce ulei pot sa pun( vreau sa schimb si uleliul) , ce ulei , de unde cumpar , cati litri intra , este vorba de un e36 2.0 vanos , din '93. Multumesc.

B 58 MAL 02-10-11 01:48

Re: Ce ulei se pune in diferential ?
 
Stie cineva cat costa 1 litru de SAF-XLS si unde pot gasi , va multumesc anticipat.

alex55 04-10-11 14:34

Re: Ce ulei se pune in diferential ?
 
iti trebuie fostul SAF-XJ 75-140 actualul Sintrax Limited Slip 75-140


All times are GMT +2. The time now is 22:50.

- Copyright 2026 4Tuning