Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :)) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/28047-sentimentele-mele-joaca.html)

Tim 27-11-06 14:12

Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
 
Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))

Atentie !!! sa nu patziti si voi asea :))
http://fun.itbox.ro/bancul-numarul-223-Povestiri.html

SHOGUN-A8 27-11-06 22:34

Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
 
Ce tare =)))))))))))))

MauS 28-11-06 08:10

Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 638341)
Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))

Atentie !!! sa nu patziti si voi asea :))
http://fun.itbox.ro/bancul-numarul-223-Povestiri.html

TAREEE!!!! :D

Alex2Fast4U 28-11-06 20:09

Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
 
cik experienta de neuitat... :D deci prea tare.. :) am ras cu lacrimi

(!8Y_M 30-11-06 15:28

Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
 
Lollllllllll prea tareeeeeeeeee......................


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning