![]() |
Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
Atentie !!! sa nu patziti si voi asea :)) http://fun.itbox.ro/bancul-numarul-223-Povestiri.html |
Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
Ce tare =)))))))))))))
|
Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
Quote:
|
Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
cik experienta de neuitat... :D deci prea tare.. :) am ras cu lacrimi
|
Re: Cu sentimentele mele nu se joaca nimeni :))
Lollllllllll prea tareeeeeeeeee......................
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning