Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Ipod Mini de 4GB (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/28034-vand-ipod-mini-4gb.html)

razak 27-11-06 09:26

Vand Ipod Mini de 4GB
 
3 Attachment(s)
Salut ,

Vand Ipod Mini de 4GB Silver , arata bine , mici urme de utilizare , merge perfect , nu se blocheaza , nu se restarteaza.

Bateria nu am apucat sa o testez k-lumea, nu am avut niciodata timp sa-l las la incarcat pana cand sa-mi afiseze Charged pe el. In conditiile in care bateria nu a fost incarcata la maxim ma tine cam 4-5 ore de playtime continuu. Cel de la care l-am cumparat spune ca tine 8 , nu ca as crede ca tine 8 ore , dar 6 cred ca ar duce.

Il vand pentru ca mi-am luat un Ipod Nano de 4 Gb care are un playtime de pana la 18 ore si pe care il pot integra mai usor [ marimea mai redusa ] in proiectul audio pe care il am pt golf-ul meu.

Ipod-ul vine insotit de Castile lui originale [ care se aud binisor, eu foloseam la el niste Panasonic DJ100 si se aude foarte clar] si cablu de date prin care se si incarca.

Pretul lui este de 350 Ron Discutabil.

Optional :

1* Belt Clip original Apple la 40 ron
2* Arm Band la 40 Ron

Poze mai jos

razak 28-11-06 08:46

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
Nu vrea nimeni un Ipod pentru masina ?:)

razak 29-11-06 11:32

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
Anunt inca valabil

DjVictor 30-11-06 13:24

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
eu vreau ................................

razak 30-11-06 13:25

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
Discutam pe mess.

razak 30-11-06 18:13

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
Inca valabil 330 Ron si bonus dau Armbandul ;)

razak 01-12-06 14:10

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
Rezervat momentan pana luni seara pt cineva de pe alt forum.

Bontzay 02-12-06 22:32

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
mai e valabil?

razak 04-12-06 13:00

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
Este rezervat pana diseara :) in caz contrar te voi anunta, mai este o persoana de pe 4tuning inaintea ta :) daca nici cu el nu se rezolva nimic te anunt.

razak 04-12-06 15:47

Re: Vand Ipod Mini de 4GB
 
S-a dat impreuna cu toate accesoriile la 400 ron , se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 13:44.

- Copyright 2026 4Tuning