Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand replici airsoft (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/279735-vand-replici-airsoft.html)

gossip 24-09-11 20:12

vand replici airsoft
 
10 Attachment(s)
vand diferite modele de pistoale airsoft actionare cu arc sau pe gaz,care nu necesita notificare de la politie.
replicile sunt neletale si super realistice .
calibru 6 mm ,trage cu bile paintball de 6mm sau bile plastic dur ABS.
La fiecare replica,cadou 200 bile HIGH PRECISION 0.25 gr.
Toate sunt noi la cutie!!!
0722.615.760

Madalyn Boss 25-09-11 00:24

Re: vand replici airsoft
 
salut ... preturi ? M-ar interesa ceva mai puternic, pe gaz eventual, sa fie metalic (teava, sistemul interior) . Ms si astept un PM

gossip 25-09-11 07:24

Re: vand replici airsoft
 
Salut.
in afara de cel din ultima poza ,toate sunt pe gaz.
Preturile ,in ordinea postarii pozelor:
1.Beretta (primele 2 poze):760 gr,metal+abs,100m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
2.Glock 27(urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 14 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
3.Glock 23 (urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 22 bile
,hop-up reglabil,blow back=350RON;
4.Sig Sauer(urmatoarele 2 poze):350gr,abs,100m/s,incarcator 25 bile,hop-up reglabil=200RON;
5.Smith&Wesson (1 poza):970 gr,full metal,80m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=450RON;
6.Glock 17 (ultima poza):propulsie pe arc,590gr,50m/s,abs+metal,incarcator 24 bile =100RON.

Fiecare replica vine cu o cutie de aproximativ 50 bile,la care adaug un bonus de 200 bile extreme precision 0,25 grame.

Quote:

Originally Posted by Madalyn Boss (Post 4604846)
salut ... preturi ? M-ar interesa ceva mai puternic, pe gaz eventual, sa fie metalic (teava, sistemul interior) . Ms si astept un PM


gossip 26-09-11 22:19

Re: vand replici airsoft
 
vand replici airsoft
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4604918)
Salut.
in afara de cel din ultima poza ,toate sunt pe gaz.
Preturile ,in ordinea postarii pozelor:
1.Beretta (primele 2 poze):760 gr,metal+abs,100m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
2.Glock 27(urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 14 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON;
3.Glock 23 (urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 22 bile
,hop-up reglabil,blow back=350RON;
4.Sig Sauer(urmatoarele 2 poze):350gr,abs,100m/s,incarcator 25 bile,hop-up reglabil=200RON;
5.Smith&Wesson (1 poza):970 gr,full metal,80m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=450RON;
6.Glock 17 (ultima poza):propulsie pe arc,590gr,50m/s,abs+metal,incarcator 24 bile =100RON.

Fiecare replica vine cu o cutie de aproximativ 50 bile,la care adaug un bonus de 200 bile extreme precision 0,25 grame.


gossip 30-09-11 20:56

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4608498)
vand replici airsoft

replici fidele

gossip 02-10-11 06:45

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4616465)
replici fidele

10% reducere.

Alex4u 06-10-11 20:44

Re: vand replici airsoft
 
ce daune provoaca de exp daca tragi in cineva? bilele sunt metalice?

gossip 07-10-11 05:46

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 4628980)
ce daune provoaca de exp daca tragi in cineva? bilele sunt metalice?

bilele sunt din plastic dur.dar se pot folosi bile din sticla sau metal (aluminiu,otel).
ca daune...se poate gauri doza de aluminiu,sparge un geam etc. depinde de distanta de tragere.
in oameni sau animale nu este indicat sa tragi,dar banuiesc ca bine nu le e.cred ca poti gasi ceva exemple pe youtube.

gossip 12-10-11 20:25

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4629435)
bilele sunt din plastic dur.dar se pot folosi bile din sticla sau metal (aluminiu,otel).
ca daune...se poate gauri doza de aluminiu,sparge un geam etc. depinde de distanta de tragere.
in oameni sau animale nu este indicat sa tragi,dar banuiesc ca bine nu le e.cred ca poti gasi ceva exemple pe youtube.

20% reducere

gossip 19-10-11 05:52

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4641463)
20% reducere

nou noutze!!!

gossip 23-10-11 15:50

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4654911)
nou noutze!!!

anunt valabil

gossip 31-10-11 20:59

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4663962)
anunt valabil

ultimele bucati

gossip 05-11-11 06:11

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4682166)
ultimele bucati

marfa noua

gossip 11-12-11 18:51

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4692245)
marfa noua

fa-ti un cadou de Craciun...

gossip 16-01-12 10:17

Re: vand replici airsoft
 
Quote:

Originally Posted by gossip (Post 4772403)
fa-ti un cadou de Craciun...

marfa noua.


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning