![]() |
vand replici airsoft
10 Attachment(s)
vand diferite modele de pistoale airsoft actionare cu arc sau pe gaz,care nu necesita notificare de la politie.
replicile sunt neletale si super realistice . calibru 6 mm ,trage cu bile paintball de 6mm sau bile plastic dur ABS. La fiecare replica,cadou 200 bile HIGH PRECISION 0.25 gr. Toate sunt noi la cutie!!! 0722.615.760 |
Re: vand replici airsoft
salut ... preturi ? M-ar interesa ceva mai puternic, pe gaz eventual, sa fie metalic (teava, sistemul interior) . Ms si astept un PM
|
Re: vand replici airsoft
Salut.
in afara de cel din ultima poza ,toate sunt pe gaz. Preturile ,in ordinea postarii pozelor: 1.Beretta (primele 2 poze):760 gr,metal+abs,100m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON; 2.Glock 27(urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 14 bile,hop-up reglabil,blow back=350RON; 3.Glock 23 (urmatoarele 2 poze):600 gr,metal+abs,80m/s,incarcator 22 bile ,hop-up reglabil,blow back=350RON; 4.Sig Sauer(urmatoarele 2 poze):350gr,abs,100m/s,incarcator 25 bile,hop-up reglabil=200RON; 5.Smith&Wesson (1 poza):970 gr,full metal,80m/s,incarcator 24 bile,hop-up reglabil,blow back=450RON; 6.Glock 17 (ultima poza):propulsie pe arc,590gr,50m/s,abs+metal,incarcator 24 bile =100RON. Fiecare replica vine cu o cutie de aproximativ 50 bile,la care adaug un bonus de 200 bile extreme precision 0,25 grame. Quote:
|
Re: vand replici airsoft
vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
ce daune provoaca de exp daca tragi in cineva? bilele sunt metalice?
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
ca daune...se poate gauri doza de aluminiu,sparge un geam etc. depinde de distanta de tragere. in oameni sau animale nu este indicat sa tragi,dar banuiesc ca bine nu le e.cred ca poti gasi ceva exemple pe youtube. |
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
Re: vand replici airsoft
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:22. |
- Copyright 2026 4Tuning