Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia E52 Impecabil Necodat 250 Lei (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/279473-vand-nokia-e52-impecabil-necodat-250-lei.html)

bogdan_3.25ix 22-09-11 19:36

Vand Nokia E52 Impecabil Necodat 250 Lei
 
2 Attachment(s)
Vand Nokia E52 Silver ORIGINAL

Stare 9/10 Estetic 10/10 Functional


Pachetul contine: Telefon Acumulator Cablu de Date Incarcator Cutie Manuale


PRETUL SCAZUT AL TELEFONULUI ESTE DATORITA FAPTULUI CA NU INCARCA //IN REST PERFCET FUNCTIONAL !!
LIBER DE RETEA / NE UMBLAT IN EL /Lb Romana
pret 250 lei NEGOCIABIL
0761532122

Cozmescu-Alin 22-09-11 23:25

Re: Vand Nokia E52 Impecabil Necodat 250 Lei
 
Asta e singura problema?

Unde este problema de nu incarca?

Astept un ultim pret pe PM.

razvanelr 27-09-11 12:14

Re: Vand Nokia E52 Impecabil Necodat 250 Lei
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_3.25ix (Post 4600825)
Vand Nokia E52 Silver ORIGINAL

Stare 9/10 Estetic 10/10 Functional


Pachetul contine: Telefon Acumulator Cablu de Date Incarcator Cutie Manuale


PRETUL SCAZUT AL TELEFONULUI ESTE DATORITA FAPTULUI CA NU INCARCA //IN REST PERFCET FUNCTIONAL !!
LIBER DE RETEA / NE UMBLAT IN EL /Lb Romana
pret 250 lei NEGOCIABIL
0761532122

Sal,
Problema este bateria sau ce anume?
Esti de acord sa ne intalnim si sa mergem la un magazin de service gsm?
Daca este doar bateria, ti-l cumpar la 200 lei.

Contact:0721481275


All times are GMT +2. The time now is 05:37.

- Copyright 2026 4Tuning