![]() |
VIND JANTE 17\"
1 Attachment(s)
Vand 4 jenti MAK Le Mans, 4 prezoane x 100, 17x7.5, ET35. Jentile sunt aproape noi.
Pret 500 Euro, discutabil. Noi au costat, 800 Euroi. |
Re: VIND JANTE 17\"
Quote:
|
Cind vrei tu... Da-mi un telefon 0722.50.20.36
|
Re:
Merg pe VW GOLF III ai idee?
Sau are careva idee dak se potrivesc? :? :?: |
Sunt imense pentru Golf III!Asta daca ai masina nemodificata-adik daca nu are aripile umflate!
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
eu am incercat jante pe 16 si nu mergeau-la curbe atingeau sigur!Tu stii mai bine!
Dar pe 17 sigur nu merg-eu asa zic! Am pus niste jante pe 17 langa roata mea si erau imense! |
Din pacate merg doar daca schimbi suspensia cu una sport. Am cochetat si eu cu ideea.
|
Ca si prindere, merg pe golf... I,II,III... sa aiba 4 prezoane...
In principiu cu un cauciuc 205/40/R17, n-ar trebui sa ai probleme. |
Merg pe Golf 3 , pe Astra F , pe Cielo , pe toate masinile care din fabrica au 4x100 !
Si pe Golf 3 , merg fara nici un fel de modificari la suspensie ( doar nu iei curbele cu 120 si faci cu masina teste de anduranta ) daca ii bagi 205/40/R17... |
Mercic X-ray ...pentru completare :wink:
|
Merg pe golf 3 alea ale mele cu cauciucuri ca le-am incarcat eu la un prieten !!!
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4097 |
Oricum sunt prea grele pt. motoru` ala...
Cred k o sa raman cu astea originale pe 15---> BBS! :) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:28. |
- Copyright 2026 4Tuning