Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   VIND JANTE 17\" (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/2786-vind-jante-17-a.html)

RoadRunner 02-12-04 16:21

VIND JANTE 17\"
 
1 Attachment(s)
Vand 4 jenti MAK Le Mans, 4 prezoane x 100, 17x7.5, ET35. Jentile sunt aproape noi.
Pret 500 Euro, discutabil. Noi au costat, 800 Euroi.

ariel 02-12-04 16:34

Re: VIND JANTE 17\"
 
Quote:

Originally Posted by \"RoadRunner\"
Vand 4 jenti MAK Le Mans, 4 prezoane x 100, 17x7.5, ET35. Jentile sunt aproape noi.
Pret 500 Euro, discutabil. Noi au costat, 800 Euroi.

interesant.cind pot fi vazute?

RoadRunner 02-12-04 16:52

Cind vrei tu... Da-mi un telefon 0722.50.20.36

CT-87-ADY 02-12-04 17:05

Re:
 
Merg pe VW GOLF III ai idee?
Sau are careva idee dak se potrivesc? :? :?:

maryo 02-12-04 17:14

Sunt imense pentru Golf III!Asta daca ai masina nemodificata-adik daca nu are aripile umflate!

CT-87-ADY 02-12-04 17:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"maryo\"
Sunt imense pentru Golf III!Asta daca ai masina nemodificata-adik daca nu are aripile umflate!

n`are aripile umflate... dar eu zic k merg pe mashina...

CT-87-ADY 02-12-04 17:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"maryo\"
Sunt imense pentru Golf III!Asta daca ai masina nemodificata-adik daca nu are aripile umflate!

n`are aripile umflate... dar eu zic k merg pe mashina...

maryo 02-12-04 17:26

eu am incercat jante pe 16 si nu mergeau-la curbe atingeau sigur!Tu stii mai bine!
Dar pe 17 sigur nu merg-eu asa zic!
Am pus niste jante pe 17 langa roata mea si erau imense!

dogarel 02-12-04 17:41

Din pacate merg doar daca schimbi suspensia cu una sport. Am cochetat si eu cu ideea.

RoadRunner 02-12-04 19:46

Ca si prindere, merg pe golf... I,II,III... sa aiba 4 prezoane...
In principiu cu un cauciuc 205/40/R17, n-ar trebui sa ai probleme.

X-Ray-Eyes 02-12-04 20:47

Merg pe Golf 3 , pe Astra F , pe Cielo , pe toate masinile care din fabrica au 4x100 !
Si pe Golf 3 , merg fara nici un fel de modificari la suspensie ( doar nu iei curbele cu 120 si faci cu masina teste de anduranta ) daca ii bagi 205/40/R17...

RoadRunner 02-12-04 21:05

Mercic X-ray ...pentru completare :wink:

maibunu 02-12-04 21:54

Merg pe golf 3 alea ale mele cu cauciucuri ca le-am incarcat eu la un prieten !!!
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4097

CT-87-ADY 03-12-04 13:08

Oricum sunt prea grele pt. motoru` ala...
Cred k o sa raman cu astea originale pe 15---> BBS! :)


All times are GMT +2. The time now is 13:28.

- Copyright 2026 4Tuning