Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Cumpar BMW E30... (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/278135-cumpar-bmw-e30.html)

SPooKye 13-09-11 17:29

Cumpar BMW E30...
 
cumpar bmw e30... astept oferte:)si poze ofer maxim 25 milioane...
detalii:cool_marian17

SPooKye 16-09-11 17:33

Re: Cumpar BMW E30...
 
valabil

lopezz 16-09-11 18:07

Re: Cumpar BMW E30...
 
la bani astia iei doar caroseria si volanu ..unu in stare cat de cat decenta nu gasesti mai pune 20 daca vrei cva bun

SPooKye 16-09-11 18:27

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4589407)
la bani astia iei doar caroseria si volanu ..unu in stare cat de cat decenta nu gasesti mai pune 20 daca vrei cva bun

am mai avut 2 masini si tu ma inveti pe mine pretu;)am luat si inmatriculate la 1800 RON;) daca tu iei pe aia a ta 1500 de euro sa ma suni sa iti dau dublu;)

lopezz 16-09-11 20:49

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by SPooKye (Post 4589433)
am mai avut 2 masini si tu ma inveti pe mine pretu;)am luat si inmatriculate la 1800 RON;) daca tu iei pe aia a ta 1500 de euro sa ma suni sa iti dau dublu;)

imi daus eama ce ai luat la 18oo ron . cu seriile vraiste si gauri in podea de ti-e frica sa te duci pana la paine cu ea .asta a mea ti-o bag pe elevator si daca tu gasesti o gaurica in care sa bagi surubelntita sa intre pe partea cealalta scad 100 euro la fiecare gaurica .

SPooKye 17-09-11 13:36

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4589624)
imi daus eama ce ai luat la 18oo ron . cu seriile vraiste si gauri in podea de ti-e frica sa te duci pana la paine cu ea .asta a mea ti-o bag pe elevator si daca tu gasesti o gaurica in care sa bagi surubelntita sa intre pe partea cealalta scad 100 euro la fiecare gaurica .

bafta la vanzare ...maestre;)te astep intr-o vizita la craiova in garaju meu...si mai vb:)

lopezz 17-09-11 16:01

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by SPooKye (Post 4590566)
bafta la vanzare ...maestre;)te astep intr-o vizita la craiova in garaju meu...si mai vb:)

ms la fel

fistaccio 18-09-11 01:30

Re: Cumpar BMW E30...
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...ml#post4558925

SPooKye 18-09-11 09:37

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by fistaccio (Post 4591502)

discutam...;)mai astept oferte:)

Wanksta4WzP 19-09-11 19:04

Re: Cumpar BMW E30...
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...ml#post4594654

SPooKye 20-09-11 19:01

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by Wanksta4WzP (Post 4594664)

baga idiu meu sa discutam...

SPooKye 22-09-11 16:47

Re: Cumpar BMW E30...
 
Quote:

Originally Posted by SPooKye (Post 4583369)
cumpar bmw e30... astept oferte:)si poze ofer maxim 25 milioane...
detalii:cool_marian17

ofer maxim 30 milioane...

SPooKye 23-09-11 14:43

Re: Cumpar BMW E30...
 
upppp

SPooKye 25-09-11 14:09

Re: Cumpar BMW E30...
 
upppppppppp

SPooKye 27-09-11 14:43

Re: Cumpar BMW E30...
 
upppppp


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning