![]() |
E21 jante dublate- ce parere aveti?
4 Attachment(s)
Jantele dublate (albe) vin puse pe bmw-ul rosu, vreau sa le duc la un vopsit si nu stiu ce culoare/culori s-ar potrivi la acest bmw sa dea bine.
Orice sfat este binevenit, multumesc, raman dator :):drunk: |
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
lasa-le albe ca or sa arate foarte bine ;)
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
hmmm. oricum le-ai face vezi sa nu iasa tiganie ;)
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
omule,fa-le albe ca asa arata cel mai bine.sunt niste roti de tabla ,nu poti sa le faci dunga rosie...sau alte nebunii.dunga rosie merge pe niste roti negre de aliaj fara buza.le faci albe si gata ;)
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
1 Attachment(s)
Jantele negre, balon mai mic la cauciucuri si masina verde mat :peace:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
ce treaba au rotile astea cu alea de tabla? e o mare diferenta intre ele.
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
4 Attachment(s)
asa arata acum...
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Cred ca ar merge mai sus unpic masina.
Glumeam! pune-o pe burta |
Re: E21 jante dublate- ce parere aveti?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning