Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/277678-bmw-e30-325t-65-laf-astept-provocari-pinan-500hp.html)

LAFv8 10-09-11 18:36

bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
astept provocari ptr distracti:lol:

jakal 10-09-11 23:39

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 4577517)
astept provocari ptr distracti:lol:

gata....incepe circul....:))
s-a nervozat tiganul.....:lol:

sineta 11-09-11 09:41

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
daca ajung la arad pe 18.......ma bag eu e30 25t....:D:D

LAFv8 11-09-11 11:08

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 4578326)
daca ajung la arad pe 18.......ma bag eu e30 25t....:D:D

cu cea mai mare placere;)

BAMBAKE 12-09-11 09:59

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
scuze pt interventia proasta, dar tu ai toate chestiile alea mentionate la semnatura, adica: 2.0, 2.5T, 2.7, 3.2(m3 vechi), 3.5i, 4.0 si una "bonus" rea?

on: frumoasa masina si am auzit numai lucruri bune desprea ea + ca tu esti un super baiat.

cRbL 12-09-11 13:09

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Aia e lista lui de jucarii :lol:

B138ALX 13-09-11 22:33

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 4577517)
astept provocari ptr distracti:lol:

Sunt putine masini care trag bine gen Haplea,Nemilos,M3( active custome tuning)etc...... pnm M3 are acelas timp cu al tau..........Totusi ar fi frumos daca va-ti da asa cum erea inainte intr-o oare care masura de decenta.....k acum din 30 masini, se dau 5 si restu lumii spargatori de seminte!!!!

Ricardinho 14-09-11 02:37

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 4583995)
Sunt putine masini care trag bine gen Haplea,Nemilos,M3( active custome tuning)etc...... pnm M3 are acelas timp cu al tau..........Totusi ar fi frumos daca va-ti da asa cum erea inainte intr-o oare care masura de decenta.....k acum din 30 masini, se dau 5 si restu lumii spargatori de seminte!!!!

Ce sa zic am fost bagat in provocare in necunostinta de cauza. Nu stiu noul LAF ca motorizare cum e, am auzit doar ca e fosta masina a lu Covei, inseamna k e teapana... Ma dau cand o sa ne hotaram vorbim si poate aranjam de una mica sau ne vedem la tulcea in octombrie si aia e ... Cel mai bun sa castige. Eu nu imi bag masina la provocari , eu nu mi-o laud, las rezultatele sa-si spuna cuvantul cel mai frumos asa ... Va salut , cu respect pe toti
Legat de M3-ul meu daca trage sau nu trage , pot spune ca trage pe gustul meu si dovada este locul 2 la profi la ap3 acum cateva luni la tulcea...al 2-lea dupa ionut nsl...deci ... si precizez e ASPIRAT ...

B138ALX 14-09-11 12:49

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 4584303)
Ce sa zic am fost bagat in provocare in necunostinta de cauza. Nu stiu noul LAF ca motorizare cum e, am auzit doar ca e fosta masina a lu Covei, inseamna k e teapana... Ma dau cand o sa ne hotaram vorbim si poate aranjam de una mica sau ne vedem la tulcea in octombrie si aia e ... Cel mai bun sa castige. Eu nu imi bag masina la provocari , eu nu mi-o laud, las rezultatele sa-si spuna cuvantul cel mai frumos asa ... Va salut , cu respect pe toti
Legat de M3-ul meu daca trage sau nu trage , pot spune ca trage pe gustul meu si dovada este locul 2 la profi la ap3 acum cateva luni la tulcea...al 2-lea dupa ionut nsl...deci ... si precizez e ASPIRAT ...

Nu Razvane nu e vb k tu sa iti lauzi masina,este suficient sa ti-o laude alti si sa va respecte pt timpul,stresul,investitia si munca pe care a-ti depus-o ca masinile voastre sa ajunga la stagiu asta......

LAFv8 15-09-11 14:26

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by BAMBAKE (Post 4580210)
scuze pt interventia proasta, dar tu ai toate chestiile alea mentionate la semnatura, adica: 2.0, 2.5T, 2.7, 3.2(m3 vechi), 3.5i, 4.0 si una "bonus" rea?

on: frumoasa masina si am auzit numai lucruri bune desprea ea + ca tu esti un super baiat.

multumesc

LAFv8 15-09-11 14:28

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 4583995)
Sunt putine masini care trag bine gen Haplea,Nemilos,M3( active custome tuning)etc...... pnm M3 are acelas timp cu al tau..........Totusi ar fi frumos daca va-ti da asa cum erea inainte intr-o oare care masura de decenta.....k acum din 30 masini, se dau 5 si restu lumii spargatori de seminte!!!!

pai cu nemilosu mam dat ,el sa dat cu mai multi deci facem socoteala.nemilosu batut:lol:

LAFv8 15-09-11 14:31

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 4584303)
Ce sa zic am fost bagat in provocare in necunostinta de cauza. Nu stiu noul LAF ca motorizare cum e, am auzit doar ca e fosta masina a lu Covei, inseamna k e teapana... Ma dau cand o sa ne hotaram vorbim si poate aranjam de una mica sau ne vedem la tulcea in octombrie si aia e ... Cel mai bun sa castige. Eu nu imi bag masina la provocari , eu nu mi-o laud, las rezultatele sa-si spuna cuvantul cel mai frumos asa ... Va salut , cu respect pe toti
Legat de M3-ul meu daca trage sau nu trage , pot spune ca trage pe gustul meu si dovada este locul 2 la profi la ap3 acum cateva luni la tulcea...al 2-lea dupa ionut nsl...deci ... si precizez e ASPIRAT ...

despre care m3 este vb?masina este in alta configurati de ce era la iustin.astept si vreau sa vedem cum stau:lol:cat ai scos la tulcea ?

LAFv8 15-09-11 15:02

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 4583995)
Sunt putine masini care trag bine gen Haplea,Nemilos,M3( active custome tuning)etc...... pnm M3 are acelas timp cu al tau..........Totusi ar fi frumos daca va-ti da asa cum erea inainte intr-o oare care masura de decenta.....k acum din 30 masini, se dau 5 si restu lumii spargatori de seminte!!!!

ala na fost un timp cu succes ptr mine,finca eram 2 insi in masina si gumele foarte prapadite cu un unghi foarte cracanat:lol:masina este mult mai bine pregatita si nu mai merg pe 1bar si merg pe 1,3 si sar putea pina la tulcea sa fim mult mai sus in boost:lol:;)

B138ALX 15-09-11 15:15

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 4587231)
ala na fost un timp cu succes ptr mine,finca eram 2 insi in masina si gumele foarte prapadite cu un unghi foarte cracanat:lol:masina este mult mai bine pregatita si nu mai merg pe 1bar si merg pe 1,3 si sar putea pina la tulcea sa fim mult mai sus in boost:lol:;)

Sa te auda Dumnezeu si sa fie cat iti doresti u si sa traga pe masura,iti dai seama k nu e vb de polemici aici si sper din tot sufletul k la legale fiecare sa scoate-ti timpul dorit si sa va ajute si masinutele.......:)..........eu din pacate mai am de asteptat putin timp:((

sTAILLL 15-09-11 19:50

Re: bmw e30 325T.B.65.LAF.astept provocari pinan 500hp
 
configuratia actuala e mai puternica decat inainte cand era la iustin?


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2026 4Tuning