![]() |
BMW ricers !
http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare.htm
No comment ! Dar e clar ca e pt. divertisment. La tuning este jenant sa o pui ! |
Re: BMW ricers !
E chiar super site-ul :lol:
Unele sunt chiar dragute :p |
Re: BMW ricers !
vechi siteul...
|
Re: BMW ricers !
Oricum, masinile sunt superbe, unele chiar foarte :P
|
Re: BMW ricers !
da nu sunt misto chiar asa multe...in fine gusturile....sa le trimitem oamenilor poze cu dacia-BMW??
|
Re: BMW ricers !
Ma ..... mie unu-mi plac.. mai ales primele.... dragute... da.. stiti cum e.. nu e frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie..... fiecare cu placerile lui....
|
Re: BMW ricers !
mandriile ricerilor!!! integra aia imi place cel mai mult!
am si io unul in scoala cu un 318 tansformat in avion, sper sa am ocazia sa-i fac niste poze si sa le pun aici la locul de onoare! |
Re: BMW ricers !
The Fast and Hideous!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:19. |
- Copyright 2026 4Tuning