Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   BMW ricers ! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/27767-bmw-ricers.html)

f1anatic 22-11-06 19:11

BMW ricers !
 
http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare.htm

No comment ! Dar e clar ca e pt. divertisment. La tuning este jenant sa o pui !

SHOGUN-A8 23-11-06 02:36

Re: BMW ricers !
 
E chiar super site-ul :lol:
Unele sunt chiar dragute :p

topser 23-11-06 10:40

Re: BMW ricers !
 
vechi siteul...

Burn_X1 23-11-06 10:45

Re: BMW ricers !
 
Oricum, masinile sunt superbe, unele chiar foarte :P

B-83-DAC 23-11-06 13:48

Re: BMW ricers !
 
da nu sunt misto chiar asa multe...in fine gusturile....sa le trimitem oamenilor poze cu dacia-BMW??

(!8Y_M 23-11-06 17:21

Re: BMW ricers !
 
Ma ..... mie unu-mi plac.. mai ales primele.... dragute... da.. stiti cum e.. nu e frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie..... fiecare cu placerile lui....

///V8/// 25-11-06 06:35

Re: BMW ricers !
 
mandriile ricerilor!!! integra aia imi place cel mai mult!
am si io unul in scoala cu un 318 tansformat in avion, sper sa am ocazia sa-i fac niste poze si sa le pun aici la locul de onoare!

einstein1984 26-11-06 09:58

Re: BMW ricers !
 
The Fast and Hideous!


All times are GMT +2. The time now is 09:19.

- Copyright 2026 4Tuning