![]() |
cumpar subwoofer
:lol:cumpar subwoofer astept oferte....de cand caut nu gasesc nimic,,,:D
de maine intr'o saptamana imi trebuie bass pe masina ;) pret nu dau...insa as dori sa fie de minim 500w rms...maxim 1000w sa stie in 2 ohmi... |
Re: cumpar subwoofer
|
Re: cumpar subwoofer
este si asta o idee,,,,dar mai astept,,,,,te iau in considerare..
|
Re: cumpar subwoofer
https://forum.4tuning.ro/553-subwoofe...-cvx-12-a.html poate intereseaza kicker...1500w/750rms...2 bobine de 2ohmi...
|
Re: cumpar subwoofer
Salut! Dls-ul din link-ul de mai jos. In caz ca te intereseaza astept o oferta de pret. Stima.
http://car-audio.anunturi-auto.4tuni...-10433241.html |
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning