![]() |
caut jante !!
5 Attachment(s)
cumpar un set de4 jante 4X100 pe 16 pentru un logan ,sa fie din Bucuresti sa le pot vedea sa fac proba la ele
- am atasat cateva modele care caut si nu numai,pot fi si cu anvelope si fara ,(ceva cu buza,late 9j si nu numai,) **SA NU FIE SPARTE,SUDATE,INDOITE sau alte probleme** ma intereseaza starea lor cat mai buna !!! Multumesc !!! astept oferte !!! |
Re: caut jante !!
ceva ceva modele frumaose avem??
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning