Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   BMW Serie 3 tuning (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/276621-bmw-serie-3-tuning.html)

DrUg 04-09-11 14:25

BMW Serie 3 tuning
 
http://i55.tinypic.com/23liaea.jpg

O sa mai revin cu altele :)

stefanalecu1 28-05-12 07:38

Re: BMW Serie 3 tuning
 
cateva chestii... cand (vrei sa) bagi fibra de carbon,cauta pe google tutoriale. cum sa creezi o ... na de aici tutoriale,dar bune,si o sa te ajute:http://www.photoshopchop.com/tutorials/ .
cat despre roti,data viitoare cand mai cobori masina,pune dreqului umbra. daca tot vorbim de roti,laterala,la fel ca jantele,sunt pixelate. cauta poze mai clare. atat,in rest,ideea e buna. un... poate 8.50 de la mine ar merge

stefanalecu1 28-05-12 07:39

Re: BMW Serie 3 tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrUg (Post 4564249)
http://i55.tinypic.com/23liaea.jpg

O sa mai revin cu altele :)

si oricum,esti de mult aici si nu ai atins niciun stagiu? ironia sortii...

dany2good4u 28-05-12 23:21

Re: BMW Serie 3 tuning
 
4 Attachment(s)
cateva si de la mine...aveam mai multe pe laptor dar nu mai este...o sa mai adaug in timp

s3vraj 04-06-12 13:24

Re: BMW Serie 3 tuning
 
1 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow:

stefanalecu1 20-08-12 10:37

Re: BMW Serie 3 tuning
 
Quote:

Originally Posted by stefanalecu1 (Post 5041672)
si oricum,esti de mult aici si nu ai atins niciun stagiu? ironia sortii...

bre,mai uita-te odata,si dupa aia comenteaza. macar nu-s stock,ca tine. sevraj,why y u not watching with 10 pairs of eyes before posting something? numai rotile sunt bune. dar pentru dany,nu am ce sa zic. sweet jesus.

s0r1n 21-08-12 10:30

Re: BMW Serie 3 tuning
 
Quote:

Originally Posted by stefanalecu1 (Post 5041671)
cateva chestii... cand (vrei sa) bagi fibra de carbon,cauta pe google tutoriale. cum sa creezi o ... na de aici tutoriale,dar bune,si o sa te ajute:http://www.photoshopchop.com/tutorials/ .
cat despre roti,data viitoare cand mai cobori masina,pune dreqului umbra. daca tot vorbim de roti,laterala,la fel ca jantele,sunt pixelate. cauta poze mai clare. atat,in rest,ideea e buna. un... poate 8.50 de la mine ar merge

Esti fantastic!:blahblah: Dupa ce ca esti cea mai p....slaba veriga din toata sectiunea asta comentezi si niste masini pe un ton de parca ai fi cel putin un nume international in vt.:no: Cand vei mai avea explozii din astea de personalitate dute repede si baga capul in apa rece si o sa-ti fie mult mai bine.

stefanalecu1 21-08-12 13:21

Re: BMW Serie 3 tuning
 
Quote:

Originally Posted by s0r1n (Post 5145825)
Esti fantastic!:blahblah: Dupa ce ca esti cea mai p....slaba veriga din toata sectiunea asta comentezi si niste masini pe un ton de parca ai fi cel putin un nume international in vt.:no: Cand vei mai avea explozii din astea de personalitate dute repede si baga capul in apa rece si o sa-ti fie mult mai bine.

nu cu tine vorbeam. Cine te-o invitat? si asa,oricum,o sa-ti ignor mai toate mesajele,deci...


All times are GMT +2. The time now is 13:48.

- Copyright 2026 4Tuning