![]() |
Nelamurire subwoofer
2 Attachment(s)
Salut tuturor, am si eu o nelamurire.Am doua subwoofere, x-treme si infiniti, as vrea sa schimb difuzorul infiniti, sa-l pun in cutia de la acel x-treme.Acum nu stiu daca e bine pentru ca acel infiniti e mai puternic decat x-treme, trebuiesc ceva modificari sau le mut si atata tot?
Nu ma pricep la chestii de genu, si daca nu stiu prefer sa nu-mi bag nasul si intai sa intreb.Astept niste pareri.Multumesc frumos! Infiniti: difuzor subwoofer 300mm putere RMS: 300W (1200W max) raspuns in frecventa: 18 - 150Hz (±3dB) sensibilitate: 94dB impedanta: 4ohm inaltime difuzor: 167mm diametru decupare: 278mm X-treme: subwoofer 30 cm, 12 inch putere RMS: 200W, max 400W raspuns in frecventa: 30Hz - 2500Hz sensibilitate (1W/1m): 91dB impedanta: 4 ohms adancime la instalare: 13.33mm Vas/liter/ft3 : 113.3/4.0 Qts : 0,59 Fs : 31 Hz |
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning