Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   anti prafuire... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/27562-anti-prafuire.html)

George_P. 19-11-06 22:46

anti prafuire...
 
4 Attachment(s)
un nou sistem foarte performant pentru protejarea atat a caroseriei cat si a rotilor...

:arrow: :arrow: :arrow:

Snoopy 20-11-06 12:54

Re: anti prafuire...
 
Pai daca a dat neanea bani la spalatorie..macar sa tina 2 zile :P

shaid-kid 20-11-06 13:02

Re: anti prafuire...
 
=)))) ce tampit:))))))

jasson 20-11-06 13:19

Re: anti prafuire...
 
Fiecare isi intretine masina cum poate.Oricum, cred ca e un fost propietar de d 1300 cum sunt majoritate loganistilor:D

Duruselu 20-11-06 16:50

Re: anti prafuire...
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 629700)
=)))) ce tampit:))))))

de ce e tampit frate ? face si omu ce poate sa-si protejeze loganu de praf

shantzu 20-11-06 16:52

Re: anti prafuire...
 
il protejeza el de praf cu plasticul ala , dar cand il da jos si zgarie toata masina ;) la asta nu cred ca s-a gandit :mrgreen:

George_P. 20-11-06 21:04

Re: anti prafuire...
 
Quote:

Originally Posted by jasson (Post 629716)
Oricum, cred ca e un fost propietar de d 1300 cum sunt majoritate loganistilor:D


Mai mult ca sigur...

88RED 24-11-06 21:31

Re: anti prafuire...
 
parca nu ar fi si metoda clasica anti uzura dupa ce cumperi un logan faci primi 5000 de km cu folia pe scaune ca asa e mai bine .......:P

DaViD TL 04-12-06 00:37

Re: anti prafuire...
 
o metoda km nebuna de a tine masina curata dar dak o mentine bv lui !!!

bambu 05-12-06 11:21

Re: anti prafuire...
 
Voi chiar aprobati nebubu?!!

MaTzA 05-12-06 21:18

Re: anti prafuire...
 
de ce toate prostiile si toate tampeniile care nu-ti trec prin cap... se intampla numai pe logan?


All times are GMT +2. The time now is 08:19.

- Copyright 2026 4Tuning