![]() |
anti prafuire...
4 Attachment(s)
un nou sistem foarte performant pentru protejarea atat a caroseriei cat si a rotilor...
:arrow: :arrow: :arrow: |
Re: anti prafuire...
Pai daca a dat neanea bani la spalatorie..macar sa tina 2 zile :P
|
Re: anti prafuire...
=)))) ce tampit:))))))
|
Re: anti prafuire...
Fiecare isi intretine masina cum poate.Oricum, cred ca e un fost propietar de d 1300 cum sunt majoritate loganistilor:D
|
Re: anti prafuire...
Quote:
|
Re: anti prafuire...
il protejeza el de praf cu plasticul ala , dar cand il da jos si zgarie toata masina ;) la asta nu cred ca s-a gandit :mrgreen:
|
Re: anti prafuire...
Quote:
Mai mult ca sigur... |
Re: anti prafuire...
parca nu ar fi si metoda clasica anti uzura dupa ce cumperi un logan faci primi 5000 de km cu folia pe scaune ca asa e mai bine .......:P
|
Re: anti prafuire...
o metoda km nebuna de a tine masina curata dar dak o mentine bv lui !!!
|
Re: anti prafuire...
Voi chiar aprobati nebubu?!!
|
Re: anti prafuire...
de ce toate prostiile si toate tampeniile care nu-ti trec prin cap... se intampla numai pe logan?
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:19. |
- Copyright 2026 4Tuning