Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Wind Deflector E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/275574-vand-wind-deflector-e36.html)

neaga_bmw 27-08-11 15:49

Vand Wind Deflector E36
 
4 Attachment(s)
Vand windeflector bmw e36 400 ron tel 0727755611

neaga_bmw 31-08-11 22:21

Re: Vand Wind Deflector E36
 
upppp

BMnWA 31-08-11 22:56

Re: Vand Wind Deflector E36
 
maxim de moca,merita maxim!

danet 02-09-11 09:13

Re: Vand Wind Deflector E36
 
Quote:

Originally Posted by neaga_bmw (Post 4549664)
Vand windeflector bmw e36 400 ron tel 0727755611

Salut pot oferi 250 lei ,astept un raspuns
Multumesc
Mihai TNT Tuning 0723921102

neaga_bmw 03-09-11 21:05

Re: Vand Wind Deflector E36
 
astept si alte oferte

danet 05-09-11 08:25

Re: Vand Wind Deflector E36
 
ok daca nu primesti alte oferte eu raman interesat
salut

neaga_bmw 07-09-11 18:23

Re: Vand Wind Deflector E36
 
upppp

neaga_bmw 12-09-11 12:01

Re: Vand Wind Deflector E36
 
upppp

danet 20-09-11 08:52

Re: Vand Wind Deflector E36
 
salut te-ai mai gandit la oferta mea?
ofer 250 lei acum cat se mai poate cu vremea ca in octombrie ... nu se mai poate folosi

cataline85 21-09-11 13:17

Re: Vand Wind Deflector E36
 
iti dau 300 pe el , dar eu ajung doar sapt viitoare acasa ....daca e ok?

BMnWA 21-09-11 20:23

Re: Vand Wind Deflector E36
 
e bun pretul,eu m-am bucurat ca am dat 130 euro pe ea..

danet 22-09-11 09:07

Re: Vand Wind Deflector E36
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 4598915)
e bun pretul,eu m-am bucurat ca am dat 130 euro pe ea..

salut
daca ai zis in pm ca ai vandut deflectorul cu 380 lei marchiaza anuntu ca expirat
multumesc

neaga_bmw 22-09-11 10:17

Re: Vand Wind Deflector E36
 
vandut


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning