Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Audi 80 quattro vs (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/275241-audi-80-quattro-vs.html)

vcsomin 25-08-11 11:26

Audi 80 quattro vs
 
Deci scurt pe 2 ,
Provoc pe urmatori la prima legala cu prezenta de ambele tabere :D

Audi S3 MUUuuuuu
Skoda cu DOP - ul
BMW e35+1 Porno Kityy
BLB cu nou racheta , dk este gata

PS ordinea este aleatoare .
2 din 3 daca sunt de acord baietii :twisted:

U_TUNING 25-08-11 14:32

Re: Audi 80 quattro vs
 
Merg si eu la filmul asta?

Sau eu nu am loc cu masina mea de grupa street?

ciprian_the_1 25-08-11 14:56

Re: Audi 80 quattro vs
 
cu cea mai mare placere PORNO KITTY accepta

vcsomin 25-08-11 15:15

Re: Audi 80 quattro vs
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 4546217)
Merg si eu la filmul asta?

Sau eu nu am loc cu masina mea de grupa street?

Nah, man ca tu ma bati rau :D

Glumesc, cu cea mai mare placere, numa sa nu te superi pe mine daca nu ma bati :lol:

haplea 31-08-11 02:46

Re: Audi 80 quattro vs
 
La timpi? Sau cine ajunge primul la finish???!!!

vcsomin 31-08-11 13:21

Re: Audi 80 quattro vs
 
Egal pt mine. Cu tine din mers daca vrei.!

Nemilosu 01-09-11 09:06

Re: Audi 80 quattro vs
 
Quote:

Originally Posted by haplea (Post 4555809)
La timpi? Sau cine ajunge primul la finish???!!!

ai nota 5.stai jos ca ti-o iei. :lol:

vcsomin 03-10-11 14:03

Re: Audi 80 quattro vs
 
DOP nu avea cum - vedem la tulcea
Kitty probleme cu turbo -
BLB - era in safe mode deci no

nu am apucat decat cu MUU , am luat-o dar nu ne-am dat decat o singura data.

https://www.youtube.com/watch?v=ITYxzuBIc0Y

0.028 sec :rolleyes2

Andreea13 03-10-11 23:27

Re: Audi 80 quattro vs
 
1 Attachment(s)
Mi`a placut masina ,trage grav .
iti pun o poza , cum arata capota , succes

sTAILLL 04-10-11 07:56

Re: Audi 80 quattro vs
 
cu golf`ul 3 WRS cum sa terminat?

vcsomin 04-10-11 08:13

Re: Audi 80 quattro vs
 
https://www.youtube.com/watch?v=iMDoERdOr7Q

Am vb cu baiatul, are ceva pb cu transmisia, odata am castigat, odata nu a mai tras el. Eu sincer l-am felicitat, m-a impresionat masina, e o pata de ... culoare intre evo, sti, gtr, etc :D , si e ROCKET !

gaju 04-10-11 21:17

Re: Audi 80 quattro vs
 
La Tulcea vreau de la tine un 1,45 - 60 ft :)

Restu vine de la sine

vcsomin 04-10-11 21:44

Re: Audi 80 quattro vs
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4624787)
La Tulcea vreau de la tine un 1,45 - 60 ft :)

Restu vine de la sine

Gata Sefu se face :D , vin cu planetarele in portbagaj :lol:

gaju 05-10-11 08:49

Re: Audi 80 quattro vs
 
asa Cosmin :rolleyes2

totu sau nimic , platforma este , ultima cursa este , pista este , concurenta este , un low 10 este ????

vcsomin 05-10-11 09:00

Re: Audi 80 quattro vs
 
Ehh, nu foarte low , un 10.4 acolo :oops:


All times are GMT +2. The time now is 17:52.

- Copyright 2026 4Tuning