Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   cumpar (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/275025-cumpar.html)

MIRCAT 23-08-11 21:06

cumpar
 
cumpar intercooler cu dimensiunea de L 600 x l 100 x h 150 sau o idee mai mica, teava pt traseu intercooler cu exterior de 50 !
0758/79.47.40

julaikos 24-08-11 10:28

Re: cumpar
 
500/70/90 te ajuta?gurile sunt pe 50
este vorba de intercoolerul din poza asta
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1277887731
100 ron

MIRCAT 24-08-11 19:46

Re: cumpar
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4543778)
500/70/90 te ajuta?gurile sunt pe 50
este vorba de intercoolerul din poza asta
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1277887731
100 ron

sorry dar nu imi este de golos nici unul! de preferat ca cel din poza atasata!


in rest....astept oferte in continuare!

szoke_sz 31-08-11 23:30

Re: cumpar
 
Quote:

Originally Posted by MIRCAT (Post 4543040)
cumpar intercooler cu dimensiunea de L 600 x l 100 x h 150 sau o idee mai mica, teava pt traseu intercooler cu exterior de 50 !
0758/79.47.40

teava de 50 inox gasesti la mine.

MIRCAT 01-09-11 07:23

Re: cumpar
 
se poate inchide!s-a rezolvat!


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning