Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motoare (https://forum.4tuning.ro/463-motoare.html)
-   -   Vand VR6 (https://forum.4tuning.ro/463-motoare/274959-vand-vr6.html)

crywolf 23-08-11 14:55

Vand VR6
 
Motor 2.8 + cutie + electrica si ce mai trebuie la el.
Provine de pe un passat din 1995.
449EUR :)

crywolf 29-08-11 13:05

Re: Vand VR6
 
complet, cu tot ce trebuie.
Mai lasam si la pret, ca nu e batut in cuie :)

crywolf 04-09-11 16:51

Re: Vand VR6
 
up up up, negociabil cu tot ce trebuie pentru swap

crywolf 07-09-11 12:56

Re: Vand VR6
 
sau pe bucati.

crywolf 12-09-11 15:51

Re: Vand VR6
 
nimeni nu vrea sound de 6 cilindri ?
Preturi negociabile, se da si pe bucati.

quick_silver2 12-09-11 16:01

Re: Vand VR6
 
Quote:

Originally Posted by crywolf (Post 4580910)
nimeni nu vrea sound de 6 cilindri ?
Preturi negociabile, se da si pe bucati.

Pe bucati daca il dai,pompa de benzina la ce pret ai aveao?
Da-mi un pm te rog.

crywolf 13-09-11 10:07

Re: Vand VR6
 
pompa a plecat deja.

crywolf 26-09-11 13:57

Re: Vand VR6
 
complet, pe bucati, preturi negociabile.

87 POU 26-09-11 19:20

Re: Vand VR6
 
modulul de bobine daca are ce pret este?

crywolf 02-10-11 14:13

Re: Vand VR6
 
modulul de bobine este.
o sa iti transmit un pret.
preferabil ar fi sa il dau tot, daca e cineva interesat - pret bun.

crywolf 10-10-11 11:23

Re: Vand VR6
 
valabil

mansound 10-10-11 22:33

Re: Vand VR6
 
Quote:

Originally Posted by crywolf (Post 4635708)
valabil

Mai este valabil?
Ma intereseaza complet.
motorul, cutia, instal electrica, tot pachetul.

crywolf 11-10-11 14:21

Re: Vand VR6
 
este complet :) nu am dat inca nimic pentru ca prefer sa il dau cu totul.
lasa un numar de telefon si ne auzim.

multumesc.

crywolf 11-11-11 00:52

Re: Vand VR6
 
se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 05:27.

- Copyright 2026 4Tuning