![]() |
Vand VR6
Motor 2.8 + cutie + electrica si ce mai trebuie la el.
Provine de pe un passat din 1995. 449EUR :) |
Re: Vand VR6
complet, cu tot ce trebuie.
Mai lasam si la pret, ca nu e batut in cuie :) |
Re: Vand VR6
up up up, negociabil cu tot ce trebuie pentru swap
|
Re: Vand VR6
sau pe bucati.
|
Re: Vand VR6
nimeni nu vrea sound de 6 cilindri ?
Preturi negociabile, se da si pe bucati. |
Re: Vand VR6
Quote:
Da-mi un pm te rog. |
Re: Vand VR6
pompa a plecat deja.
|
Re: Vand VR6
complet, pe bucati, preturi negociabile.
|
Re: Vand VR6
modulul de bobine daca are ce pret este?
|
Re: Vand VR6
modulul de bobine este.
o sa iti transmit un pret. preferabil ar fi sa il dau tot, daca e cineva interesat - pret bun. |
Re: Vand VR6
valabil
|
Re: Vand VR6
Quote:
Ma intereseaza complet. motorul, cutia, instal electrica, tot pachetul. |
Re: Vand VR6
este complet :) nu am dat inca nimic pentru ca prefer sa il dau cu totul.
lasa un numar de telefon si ne auzim. multumesc. |
Re: Vand VR6
se poate inchide.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:27. |
- Copyright 2026 4Tuning