Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!! (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/274842-concurs-skinuri-echipa-sidesmoke.html)

Bogdy_DK 22-08-11 15:57

Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
Avand in vedere ca in echipa a fost facuta de curand o reorganizare si lucrurile s-au schimbat
noi, leaderii, ne-am gandit ca ar trebui sa schimbam si skin-ul echipei.
Pentru asta trebuie sa ne apucam de treaba si vom face astfel:
- fiecarui membru din echipa mare SI NU NUMAI ii este acordat dreptul de a realiza un skin;
- nu este obligatorie realizarea acestuia, depinde doar de vointa si de posibilitatile voastre;



Conditii importante:
- masina de baza pentru care se face skin-ul este XRT ;
- cei care vor face skin-uri, le vor trimite prin e-mail la adresa: [email protected],specificand si Numele/Username-ul celui ce a trimis skinul respectiv;
- skin-ul NU trebuie sa depaseasca dimensiunea de 2048 x 2048 pixeli pentru ca altfel o sa se incarce greu;
- toate skin-urile trebuie realizate si trimise pana la 8 septembrie 2011


Pentru desemnarea skin-ului castigator vom face astfel:
- bastanu va prezenta skin-urile fiecarui membru in parte, iar membrul va vota skin-ul care
ii place cel mai mult (EVIDENT, MEMBRUL NU ARE VOIE SA VOTEZE PROPRIUL SKIN)
- skin-ul care va avea cele mai multe voturi va fi castigator;
- autorul skin-ului castigator va fi anuntat exact atunci cand va avea loc si aniversarea a 2 ani de existenta aici
sidesmoke.

Premiu
-ei bine,cu aceasta criza pe umeri,tot ce putem oferii este o functie de skin designer in SideSmoke,posibilitatea de a juca pe S2 pentru o perioada limitata si bineinteles posibilitatea de a intra in echipa.

Va multumim anticipat si va dorim SPOR LA LUCRU !!!

Bogdy_DK 25-08-11 21:37

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
la premiu se adauga o invitatie Filelist

sorinsidesmokelfs 26-08-11 11:26

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
Si de la mine tot la premiu adaug o invitatie sharefiles (pe fl nu mai am scz)!

KrYpToN 26-08-11 13:05

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
si de la mine inca o invitatie pe filelist ;)

wrt.loren 30-08-11 13:38

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
se pot posta aici skinurile?:)

Bogdy_DK 30-08-11 13:56

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
De ce nu doresc sa postati aici skinurile?
Ma gandesc ca oricine doreste sa faca un skin intra aici si se inspira de la restu,putand porni de la unul din skinurile postate;si uite de asta nu doresc acest lucru pentru ca intr-un final totul se lasa cu scandal.

wrt.loren 30-08-11 14:00

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_DK (Post 4554618)
De ce nu doresc sa postati aici skinurile?
Ma gandesc ca oricine doreste sa faca un skin intra aici si se inspira de la restu,putand porni de la unul din skinurile postate;si uite de asta nu doresc acest lucru pentru ca intr-un final totul se lasa cu scandal.

mda ai dreptate si atunci cum vor fii postate? ma gandeam ca unu dintre organizatori.. sa le stranga....pana la o data anume...iar de la data aia sa fie postate si sa inceapa votul...sa fie 2 zile de vot...apoi sa se stabileasca castigatoru....

Bogdy_DK 30-08-11 14:03

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
cititi regulamentul va rog frumos este specificat acolo tot ce trebuie

Bogdy_DK 31-08-11 23:03

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
Prelungesc pana in 6 predarea skinurilor

Bogdy_DK 11-09-11 21:49

Re: Concurs de skinuri in echipa sidesmoke !!!
 
1 Attachment(s)
Castigatorul este Ripy.Din pacate inainte mi-a spus ca nu poate intra dar premiul oricum este al lui.Felicit toti participantii.Mai jos este skinul castigator


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning