Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Vand Machete NOI cu defecte (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/273567-vand-machete-defecte.html)

machete13 13-08-11 16:42

Vand Machete NOI cu defecte
 
7 Attachment(s)
Autoart Lexus IS 350 alb perlat 1/18 NOU o balama rupta si a cazut usa 150lei
Autoart Lexus GS430 negru 1/18 NOU, are un etrier lipsa 150lei
Ist models, Lada 1200 rosie 1/18 NOU, o roata spate rupta se poate lipi 150lei
Absolut HOT Mercedes benz SL 63AMG cu acoperis rabatabil 1/18 NOU cu o mica zgarietura de 5mm pe capota fata. Este posibil sa se ia cu polish. 250lei
Autoart Ford Mustang Fr500KR 1/18 NOU cu un amortizor cazut in cutie 150lei
Faw Audi A4 argintiu 1/18 NOU cu cutia deteriorata ( o ruptura de 5cm) 150lei
Highway 61 1946 GMC Camion cu plug 1/16 NOU cu o balama de la usa benei rupta 250lei

Expediez prin fan curier 25lei, sau se pot ridica de la sediul autoart.ro

zzz_mircea 13-08-11 21:52

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Mercedes sl 63 amg absolut hot - 250 lei il vreau eu!

machete13 14-08-11 13:33

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Sl vandut

aditzu123 14-08-11 23:24

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Imi poti da mai multe detalii despre defectul de la Camion cu plug Highway 61?
Se poate lipi balamaua ca sa functioneze normal? In rest macheta este completa? Astept raspunsul tau pentru ca sunt interesat de ea. Multumesc!;)

machete13 15-08-11 11:25

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Balamaua era din metal, s-a rupt stutul care intra in orificiu. Are vreo 2mm si diametrul 1mm. Deci foarte mic. In rest nu are nimic.

lada si A4 s-au dat

aditzu123 15-08-11 11:45

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Ai PM!;)

machete13 15-08-11 11:50

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Au mai ramas

Autoart Lexus IS 350 alb perlat 1/18 NOU o balama rupta si a cazut usa 150lei
Autoart Lexus GS430 negru 1/18 NOU, are un etrier lipsa 150lei
Autoart Ford Mustang Fr500KR 1/18 NOU cu un amortizor cazut in cutie 150lei

machete13 17-08-11 00:19

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Au mai ramas

Autoart Lexus IS 350 alb perlat 1/18 NOU o balama rupta si a cazut usa 150lei
Autoart Ford Mustang Fr500KR 1/18 NOU cu un amortizor de la roata cazut in cutie 150lei
__________________

machete13 17-08-11 22:07

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
A mai ramas

Autoart Lexus IS 350 alb perlat 1/18 NOU o balama rupta si a cazut usa 150lei

machete13 22-08-11 13:26

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Pret nou 130lei

dTbeatz 22-08-11 14:26

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
Quote:

Originally Posted by machete13 (Post 4540459)
Pret nou 130lei

se poate o poza cu defectul? se poate remedia? doresc rezervare pana primesc o poza, multumesc

machete13 31-08-11 09:56

Re: Vand Machete NOI cu defecte
 
s-a dat si lexus, se va inchide acest topic. Multumesc cumparatorilor


All times are GMT +2. The time now is 01:57.

- Copyright 2026 4Tuning