![]() |
Pentru impatimitzii de mk.1
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Pentru impatimitzii de mk.1
4 Attachment(s)
tare asta...
|
Re: Pentru impatimitzii de mk.1
3 Attachment(s)
si asta...:D
|
Re: Pentru impatimitzii de mk.1
4 Attachment(s)
cel mai tare golf 1 pe kre l-am vazut vreodata...:shock:
|
Re: Pentru impatimitzii de mk.1
5 Attachment(s)
:d :-) :!: :!:
|
Re: Pentru impatimitzii de mk.1
5 Attachment(s)
si asta mi s-a parut misto :)
|
Re: Prezentare Golf 1.....
5 Attachment(s)
uitatzi baietzi unu frumos foc...:D:D
|
Re: Prezentare Golf 1.....
6 Attachment(s)
Turbo110,ai cumva un Mk1 GTI??? :D:D:D
Uite aici ceva de la mine |
Re: Prezentare Golf 1.....
Quote:
|
Re: Prezentare Golf 1.....
Quote:
|
Re: vw golf dream cars
:D :D :D o nascocire germanilor cica ar fi motor sport ...astept sa o vad la treaba !
|
Re: vw golf dream cars
Ti-am gasit masina prezentata pana la urma.Respecte!
P.S.:Arata f bine in avatar.Da impresia ca nu are mai mult de 10cm garda la sol :D |
Re: vw golf dream cars
pei cred ca atat are :D
|
Re: vw golf dream cars
3 Attachment(s)
Quote:
Acum la sf anului o sa ii fac si eu minim o tinichigerie si o vopsea si atunci voi face si eu un topic cand nu va mai fi in proces de usurare naturala :)) masina a avut arcuri heavyduty a fost exagerat de inalta ! o sa pun 2 poze + plus inca una care pt mine este vis ! |
Re: Prezentare Golf 1.....
4 Attachment(s)
:) mk1 ... LEGENDA
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning