![]() |
Salutare
2 Attachment(s)
Am un audi a4 b5 si vad la multe modele un afisaj in bord cu temperatura de afara ,dar la mine nu arata care este motivul?
Asta e masina : 04082010332.jpg 04082010329.jpg |
Re: Salutare
Masina ta nu are in dotare aceea optiune,dar se poate monta.
Pune o poza cu ceasurile |
Re: Salutare
Nu am poze cu bordul si nu pot pune deoarece masina nu e in tara.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:43. |
- Copyright 2026 4Tuning