Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   Salutare (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/272948-salutare.html)

stelist2bad4u 09-08-11 17:18

Salutare
 
2 Attachment(s)
Am un audi a4 b5 si vad la multe modele un afisaj in bord cu temperatura de afara ,dar la mine nu arata care este motivul?

Asta e masina :

04082010332.jpg 04082010329.jpg

Tudorache$ 18-08-11 17:15

Re: Salutare
 
Masina ta nu are in dotare aceea optiune,dar se poate monta.
Pune o poza cu ceasurile

stelist2bad4u 19-08-11 11:08

Re: Salutare
 
Nu am poze cu bordul si nu pot pune deoarece masina nu e in tara.


All times are GMT +2. The time now is 18:43.

- Copyright 2026 4Tuning