Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Miercurea Ciuc (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/27243-miercurea-ciuc.html)

stecherro 14-11-06 18:52

Miercurea Ciuc
 
:rolleyes2 salut sunt din miercurea ciuc judetul harghita si suntem si noi vreo 20-30 de 'nebuni' si am vrea sa avem si noi ciucul pe 4tuning daca sar putea....sa intram si noi in lumea 4tuning va multumesc:lol:

Gabi 15-11-06 19:59

Re: salutare
 
Deocamdata tu esti singur si pentru o singura persoana nu se poate face sectiune (doar nu vrei sa faci monolog, nu?). Singura solutie ramane sa-ti chemi prietenii pe forum, sa incingeti discutii si... de ce nu, sa primiti sectiune speciala.

hanku 02-05-07 10:50

Re: Miercurea Ciuc
 
ar fi lux!trb mobilizare

EdyWoo 13-05-07 19:28

Re: Miercurea Ciuc
 
ar fi si fain :) mai asa pe la sfarsitu anului sa am si eu license to kill :P

yo_Vlad2002 23-08-07 16:47

Re: Miercurea Ciuc
 
ceva poza cu mashini de pe la voi ? nimik ?

dexter_20 31-08-07 12:24

Re: Miercurea Ciuc
 
omule tu ai creier????ce-ar fi sa cauti fraieri in alta parte ca pe noi nu ne intereseaza sa iti dam tie parolele noastre de mess pt ca apoi sa zici "mu ha ahahah!!! ce blegi sunt aia !!!" incearca sa faci faza asta la copii de gradinitza,acolo gasesti lume de rangul tau! aici lumea e cu muuult mai evoluata ca tine!

stecherro 09-08-08 18:17

Re: Miercurea Ciuc
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20 (Post 1073933)
omule tu ai creier????ce-ar fi sa cauti fraieri in alta parte ca pe noi nu ne intereseaza sa iti dam tie parolele noastre de mess pt ca apoi sa zici "mu ha ahahah!!! ce blegi sunt aia !!!" incearca sa faci faza asta la copii de gradinitza,acolo gasesti lume de rangul tau! aici lumea e cu muuult mai evoluata ca tine!

sa mor daca inteleg la ce te referi...in fine poti sta linistit k nu imi trebuie parola ta de mess..cat despre evoluata lumea k mn...uitandu-ma la tine imi dau seama k nu e asa...ce ar fii sa nu imi murdaresti topicu si sa iti vezi de treaba?..8)

stecherro 09-08-08 19:08

Re: Miercurea Ciuc
 
34 Attachment(s)
astea sunt cateva masini din ciuc:lol:...urmeaza sa revin cu poze mai actuale unele sunt trase pe dreapta:???:..voi pune poze cat mai curand cu ceea ce merita vazut la noi...intre timp sper sa isi faca si prietenii mei timp sa posteze pe topic....:x

stecherro 09-08-08 19:09

Re: Miercurea Ciuc
 
restu va urma:D..

BiG SmOkE 11-08-08 10:48

Re: Miercurea Ciuc
 
aveti mashini misto pe la Ciuck dar SLR-ul le bate pe toate

dexter_20 12-08-08 13:56

Re: Miercurea Ciuc
 
Quote:

Originally Posted by stecherro (Post 1687727)
sa mor daca inteleg la ce te referi...in fine poti sta linistit k nu imi trebuie parola ta de mess..cat despre evoluata lumea k mn...uitandu-ma la tine imi dau seama k nu e asa...ce ar fii sa nu imi murdaresti topicu si sa iti vezi de treaba?..8)

Post-ul la care ma refeream a fost sters si al meu a ramas. Nu am nici eu nimic cu tine.

stecherro 13-08-08 17:46

Re: Miercurea Ciuc
 
ok dexter..
mai avem vreo 2 lamborghini galardo s8-uri noi/vechi...si un brabus unicat in europa de 850 cp..m6 uri etc...si masini americane pe comanda..:D revin cu poze in curand :D

stecherro 13-08-08 17:46

Re: Miercurea Ciuc
 
p.s. m3 e plecat in germania la hamman pt un kit complet caroserie motor ;)..

stecherro 29-08-08 14:20

Re: Miercurea Ciuc
 
6 Attachment(s)
poze noi...urmeaza un mustang 2008 stage 2...un mustang gt...lamborghini...si altele ..numa sa am timp sa le prind:D...

stecherro 29-08-08 14:22

Re: Miercurea Ciuc
 
scz pt poza din masina rog un moderator sa o stearga..:(


All times are GMT +2. The time now is 22:51.

- Copyright 2024 4Tuning