Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   1 an Insomnia Racing Club - Petrecere! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2719-1-an-insomnia-racing-club-petrecere.html)

zetemte 27-11-04 14:49

1 an Insomnia Racing Club - Petrecere!
 
Salutare,

Acum un ann eu cu Polifem, Filimon (Seat Negru) and Stelios (Octavia RS Neagra) am inceput acest club. Cu acesta ocazia am organizat petrecere la Club \"Liquid\". Afara de distractie, am facut o prezentare despre cine suntem si cine vom fii. A fost si avanpremiere de 2 filmulete --> Insomnia Demo Clip si Baneasa/Prisma (20-21.11.04).

Am invitat reprezentatii de la toate cluburile din Bucuresti. Le multumim pentru prezenta!

4Tuning.ro
4 Speed Squad
AfterDark Racing
Ice Racing
Legal Racing
No Speed Limit


Multumim toti membrii Insomnia care au fost prezentii!

Cine nu a fost si nu a vazut ce am prezentat, va putea sa downloadeza( In curand vom pune tot pe site (filme+annutirile+poze)

POZE:

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=4122&start=15

http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann01.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann05.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann06.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann14.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann21.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann30.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann55.JPG
http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann23.JPG

MR au fost invitatii, dar nu au venit.

zetemte 27-11-04 20:31

Acasa TV

DATA: 28.11.2004 Duminica
ORA: 14:00

La emisiunea Oanei Zavoraru va aparea petrecerea INSOMNIA de aseara!

CT-03-ART 28-11-04 10:31

ravo pare o super petrecere.

zetemte 02-12-04 09:46

S-a aparut articol si poze pe www.4tuning.ro!

Multumim :)


All times are GMT +2. The time now is 08:44.

- Copyright 2026 4Tuning