![]() |
1 an Insomnia Racing Club - Petrecere!
Salutare,
Acum un ann eu cu Polifem, Filimon (Seat Negru) and Stelios (Octavia RS Neagra) am inceput acest club. Cu acesta ocazia am organizat petrecere la Club \"Liquid\". Afara de distractie, am facut o prezentare despre cine suntem si cine vom fii. A fost si avanpremiere de 2 filmulete --> Insomnia Demo Clip si Baneasa/Prisma (20-21.11.04). Am invitat reprezentatii de la toate cluburile din Bucuresti. Le multumim pentru prezenta! 4Tuning.ro 4 Speed Squad AfterDark Racing Ice Racing Legal Racing No Speed Limit Multumim toti membrii Insomnia care au fost prezentii! Cine nu a fost si nu a vazut ce am prezentat, va putea sa downloadeza( In curand vom pune tot pe site (filme+annutirile+poze) POZE: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=4122&start=15 http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann01.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann05.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann06.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann14.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann21.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann30.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann55.JPG http://www.insomniaracing.org/poze/party/ann23.JPG MR au fost invitatii, dar nu au venit. |
Acasa TV
DATA: 28.11.2004 Duminica ORA: 14:00 La emisiunea Oanei Zavoraru va aparea petrecerea INSOMNIA de aseara! |
ravo pare o super petrecere.
|
S-a aparut articol si poze pe www.4tuning.ro!
Multumim :) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:44. |
- Copyright 2026 4Tuning