![]() |
sfat diferential e36+diferential e30
am o nelamurire....vreau sa-mi fac un dif de e36 cu raport de 3.46 ssau 3.64 si am inteles ca pe e36 nu este asa ceva....
stie cineva daca miezul de pe dif cu carcasa mare de e30 intra in dif carcasa mare de e36? multumesc |
Re: sfat diferential e36+diferential e30
Pe probate carcasa mica merge pe carcasa mica. Din spusele altora merge si carcasa mare pe carcasa mare...
Intreaba-l pe JustinCase |
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning