![]() |
Dacia
cumpar dacia dupa 1995 pe GPL sau chiar si fara... doar PITESTI, nu ma deplasez. buget 2200ron, astept poze si oferte pe topic aici sau pe mess: remus.craiovei
|
Re: Dacia
se poate inchide. multumesc 4tuning
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:31. |
- Copyright 2026 4Tuning