![]() |
Nokia 5230 (aproape nou)
4 Attachment(s)
De vanzare telefon Nokia 5230.
- Versiune grey-black - Telefonul este ca nou, nota 10 (fara zgarieturi,tocituri,nimic) - Lifetimer 30 ore - Liber in orice retea - Ultima versiune de soft: v40.0.003 - Telefonul vine cu incarcator, husa silicon cc-1003, cutie + carticele. Ca sa evit restul de intrebari: Telefonul NU are urmatoarele: card de memorie si garantie. Pretul este de 450 Ron. Sunt interesat si de unele schimburi. Contact: Yahoo: n.mihai21 Tel: 0737 158 358 |
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Up!
400 Ron!! |
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Sus cu el!
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Sus cu el!
Pret negociabil. Accept schimuri! |
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Sunt interesat de un schimb cu iPhone 3G sau alt telefon mai performant (decat al meu). Ofer diferenta.
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
salve am un lg kp 502 aproape nou cu garantie,resoftat(cu teme si tranzitii noi) si un htc magician mini impecabil la fel,cu windoews mobile 6.5! si baterie noua,la schimb,merci frumos
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Nu-mi plac, mersi mult de oferta
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Up!
Pret negociabil! |
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Pret negociabil. Accept schimuri!
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Ofer 200ron
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
La 200 ron poti cauta 5230 in stare jalnica. Succes.
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Fara suparae, dar cu 330ron iti cumperi 5800xm pachet complet. Emarfa ta, dar e scumpa rau.
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Iti puteam oferi 220ron, dar sa platesti tu curierul
|
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Prietene stiu cum arata si cum functioneaza telefonul meu. La preturi mici e adevarat gasesti si 5230 si 5800, dar intr-o stare proasta.
Daca te intereseaza sa-l iei la pretul meu, bine, daca nu iarasi bine, cauta si cumpara unul ce arata de banii aia. Plus de asta, nu trimit in tara. |
Re: Nokia 5230 (aproape nou)
Se poate inchide!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning