Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EUROPENE (https://forum.4tuning.ro/400-europene.html)
-   -   kart (https://forum.4tuning.ro/400-europene/271642-kart.html)

Rotty 01-08-11 13:24

kart
 
Salutare, mi-am propus ca pana in octombrie cand incep facultatea sa-mi fac un kart... Am gasit la un vecin la tara un motor de mobra complet el mi-a zis ca nu la mai pornit de un an dar nu e prolema il fac eu :D

Singura problema pe care o am nu stiu de unde sa iau roti :( vreau roti mici de kart nu de masina sau stiu eu ceva prea mare...

Si daca aveti careva schite pentru sasiu directie ar fi ideal :D
Cine vrea sa ma ajute cu ceva informatii nu ezitati sa postati aici :D

Rotty 02-08-11 09:58

Re: kart
 
Chiar nimeni nu ma poate ajuta ? :rolleyes2 ciudat ...

v1p3r_21 13-09-11 17:32

Re: kart
 
Si eu sunt in aceeasi situatie...nu gasesc rotile....in rest am cam tot ce imi trebuie...daca gasesti vreun furnizor sa ma anunti si p mn . Ms !


All times are GMT +2. The time now is 23:54.

- Copyright 2026 4Tuning