![]() |
kart
Salutare, mi-am propus ca pana in octombrie cand incep facultatea sa-mi fac un kart... Am gasit la un vecin la tara un motor de mobra complet el mi-a zis ca nu la mai pornit de un an dar nu e prolema il fac eu :D
Singura problema pe care o am nu stiu de unde sa iau roti :( vreau roti mici de kart nu de masina sau stiu eu ceva prea mare... Si daca aveti careva schite pentru sasiu directie ar fi ideal :D Cine vrea sa ma ajute cu ceva informatii nu ezitati sa postati aici :D |
Re: kart
Chiar nimeni nu ma poate ajuta ? :rolleyes2 ciudat ...
|
Re: kart
Si eu sunt in aceeasi situatie...nu gasesc rotile....in rest am cam tot ce imi trebuie...daca gasesti vreun furnizor sa ma anunti si p mn . Ms !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:54. |
- Copyright 2026 4Tuning