![]() |
Vand interior Golf 4
Scaune fata, bancheta spate, spatar spate.
Provine de pe un Variant. Reglaje standard (fata-spate, spatar si inaltime). Masina a fost de nefumatori. Imi ocupa loc in depozit de 3 ani. Nu sunt rupte, atinse, cu pete. Le vand cu tot cu sine, masca, suruburi, etc. Pretul este de 450 RON. PM sau 0722859091. |
Re: Vand interior Golf 4
Ard si pe foc.
|
Re: Vand interior Golf 4
Oferte ?
|
Re: Vand interior Golf 4
pune 2-3 poze cu ele ca as fii interesat
|
Re: Vand interior Golf 4
as vrea sa vad si eu niste poze.
|
Re: Vand interior Golf 4
Am avut de umblat dupa un accident. Maine voi pune pozele.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning