Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Nume club - sugestii (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/27064-nume-club-sugestii.html)

shadowro 12-11-06 06:17

Nume club - sugestii
 
Va rog sugerati nice nume de club pentru ca in final sa alegem din 2-3 cele mai reusite unul care sa ne reprezinte.

MauS 12-11-06 14:16

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 619440)
Va rog sugerati nice nume de club pentru ca in final sa alegem din 2-3 cele mai reusite unul care sa ne reprezinte.

O idee buna. Daca DownTown nu a mers....ce spuneti de UPTOWN Crew... :D

Azerty 12-11-06 14:49

Re: Nume club - sugestii
 
:D Nu-i rau :D
Dar sa-i spunem Uptown Street Racaing Crew
:D:D:D
Glumesc, bineinteles

TazzY 12-11-06 14:54

Re: Nume club - sugestii
 
Ba bre dar suntem in jos.. Cum draq sa ii zicem up town ? :D :D :D :D

shadowro 12-11-06 16:22

Re: Nume club - sugestii
 
Middletown street racing crew.... cum suna ? hehehe
FMF .. raman pe FMF :)
Fast Mother Fuckers :)

Cipin-KUS 12-11-06 16:28

Re: Nume club - sugestii
 
pai de ce nu FMF?....e prea tare...:D

Cipin-KUS 12-11-06 17:07

Re: Nume club - sugestii
 
Nerd Motorsport .....:))))))))))))))))) ce zice-ti?...=))

MauS 12-11-06 17:31

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 619749)
Nerd Motorsport .....:))))))))))))))))) ce zice-ti?...=))

Da...... dar ramai doar tu in club....:D


glumeam ma...;p




Deci: cine este interesat de acest club.....rog trimiteti mail la adresa: [email protected]


Mailul sa contina: numele, numarul de telefon, nickname-ul de pe forum si eventual masina.

ROG SERIOZITATE!!!:D

Cipin-KUS 12-11-06 19:10

Re: Nume club - sugestii
 
HAW eu zic ca tu ...liviu si ceilalti posesori de Honda sa-si faca clubul Team Honda...:)))))))))))

frozzen 12-11-06 19:13

Re: Nume club - sugestii
 
daca imi dati voie poate va ajut si eu cu ceva nume;)

Maniaks motorsport (ori racing club)
Road Runners
Shadow Racers
East Side Racers (tinand cont ca sunteti in parte de EST a tarii)
Speed Chasers

frost_dani 12-11-06 19:54

Re: Nume club - sugestii
 
partea cu east side racers......e cea mai interesanta:)

TazzY 12-11-06 21:11

Re: Nume club - sugestii
 
Raman pe FMF sau UTC.. :D

TazzY 12-11-06 21:57

Re: Nume club - sugestii
 
1 Attachment(s)
Sua aJa :D

Azerty 13-11-06 06:14

Re: Nume club - sugestii
 
:)
Imi placa sigla
Nu e rau nici East Side Racers....

U_TUNING 13-11-06 10:03

Re: Nume club - sugestii
 
dadada
vechile discutii de copii mici .............Azerty ai spus k ma suni astept si acum telefon de la tine.............
Cipin da tu nu te uiti ce scrie la tine la semnatura??????.......te-ai dat cu lupu??????(sau suntem prieteni numai cand e nevoie???)
_____________________________
-Underground Racing Crew-

Ficat Croma 2.0 Turbo - KUS-ul
Daewoo Espero 1.5 DOHC - GBC-ul
_____________________________
In fine..........................
Voi chiar nu observati k nu suntem in stare sa ne intalnim cu totii odata si sa discutam aceasta problema!!!!!!!
Dintr-e toti cei care posteaza aici eu cel mai des ma intalnesc cu ciprian,cu shadow si uneori cu cipin si maus..............asa k ce fel de club vreti sa facem???????

Astept detalii......


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning