![]() |
cum fac un dvd
:sad:cine stie cum fac un dvd cu videoclipuri pentru un dvd player pioneer avh 3200 m exact am incercat cu nero dar imi spune format neacceptat am incercat sa le fac avi la fel mentionez ca am incercat si cu dvd cu filme pe astea le citeste fara sa caraie va rog cine sti cum sa face sa dea un sfat ceva pt ca am stricat o groaza de dvd cu experimentele mele :D
|
Re: cum fac un dvd
orice parere este bine venita :sad:
|
Re: cum fac un dvd
Trebuie sa convertesti melodiile.Este un program Format Factory.
|
Re: cum fac un dvd
Iei o melodie si o convertesti in toate modurile posibile le pui pe un stick si vezi care merge.Pe urma le faci pe toate in acelas format.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning