Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/270300-campionat-national-indemanare-auto-etapa-3-a.html)

horia207 23-07-11 17:39

Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Buna ziua !
Doresc sa va informez ca pe data de 31 iulie se va organiza a 3-a etapa a Campionatului National de Indemanare Auto care va avea loc in parcarea Carrefour Ploiesti.
In data de 30 iulie se vor tine antrenamente de la ora 10:00 iar pe 31 concursul propriu-zis.
Detalii suplimentare : www.gtautoclub.ro

Va multumesc,
Horia Gheorghe

Bolo_BCD 25-07-11 11:42

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Taxa de participare se poate plati la fata locului sambata pe 30?

Bengy_BLS 25-07-11 14:52

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Bolo_BCD (Post 4486002)
Taxa de participare se poate plati la fata locului sambata pe 30?

Duminica e gogule ... Duminca se fac chestiile administrative din cate am inteles

Bolo_BCD 25-07-11 15:57

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Am citit cucule ,dar am vazut ca sambata sunt antrenamente si ma gandeam ca merge si sambata sa platesc taxa. :)

horia207 25-07-11 19:25

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Bolo_BCD (Post 4486002)
Taxa de participare se poate plati la fata locului sambata pe 30?

Da,se poate plati si sambata.Va rog sa va inscrieti pe site.

Bolo_BCD 25-07-11 19:49

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Vreau sa verific dacia sa fie totul ok si ma inscriu, dar mai stau putin ca sa nu ma pun aiurea acolo.

Bengy_BLS 26-07-11 02:39

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Bolo_BCD (Post 4486943)
Vreau sa verific dacia sa fie totul ok si ma inscriu, dar mai stau putin ca sa nu ma pun aiurea acolo.

Deci sa inteleg ca trebuie sa ne prezentam Sambata acolo ? adica pe 30 ...
La ce ora ? ca sa stiu cum imi fac timp si pt masina.
Multumesc !

horia207 27-07-11 11:12

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 4487718)
Deci sa inteleg ca trebuie sa ne prezentam Sambata acolo ? adica pe 30 ...
La ce ora ? ca sa stiu cum imi fac timp si pt masina.
Multumesc !

Sambata va prezentati daca doriti , este avantajul vostru sa stiti traseul inainte de concurs.
Sambata la ora 10:00am vor incepe antrenamentele pana in jurul orei 4:00pm.Se vor completa fisele de inscriere,etc.Inscrierile se pot completa pana duminica la ora 9:00am, cand se ia startul.
Duminica vor avea loc:
-1 Mansa de antrenamente
-1 Mansa de recunoastere a traseului -cronometrata
-2 Manse de concurs -cronometrate. Timpul cel mai bun se ia in considerare.

Bengy_BLS 28-07-11 02:12

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Multumesc!

Dar nu mai pot veni din motive financiare. Imi pare rau , chiar imi doream , dar se mai intampla.

Multumesc pentru intelegere si le doresc tuturor participantilor mult succes !

ALEX_BZN 28-07-11 14:48

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Mai bine ca nu vii ca pica bucsa de la bascula:)) glumesc mah! Aia nu stie dalatu cu tractoarele alea:)))

Bengy_BLS 29-07-11 01:03

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by ALEX_BZN (Post 4493161)
Mai bine ca nu vii ca pica bucsa de la bascula:)) glumesc mah! Aia nu stie dalatu cu tractoarele alea:)))

Aia mov nu pica ;) ca e "poverflex daia" :D

Repet , motive financiare.

jakal 29-07-11 10:05

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 4494274)
Aia mov nu pica ;) ca e "poverflex daia" :D

Repet , motive financiare.

pfff:sad:....si noi ne pregatisem sa iti facem galerie, pancarde cu FORTZA R32....:lol::lol:....

aia e...:D

tomita 31-07-11 17:03

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
http://www.ligaluiadita.ro/2011/07/3...re-auto-video/

riv_gms 31-07-11 18:03

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4494647)
pfff:sad:....si noi ne pregatisem sa iti facem galerie, pancarde cu FORTZA R32....:lol::lol:....

aia e...:D

si de la mine cateva poza

Raresh01 31-07-11 18:16

Re: Campionat National de Indemanare auto ETAPA 3
 
Poze! Ma asteptam sa il vad si pe jakalu...m-a surprins in mod placut mosulica cu tico verde, gagica cu new beatle care pentru varsta ei le cam avea si meseriasu cu dacia alba. Cam atat...era tare daca se dadea si m6-le ala din parcare.


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2026 4Tuning