Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Doresc sa ma angajez ca sofer (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/270129-doresc-angajez-sofer.html)

Adi218 22-07-11 09:42

Doresc sa ma angajez ca sofer
 
Detin permis categoriile B,C,CE. As dorii sa lucrez pe distrubutie in bucuresti si imprejurimi (nu intern) . Stima

0760 297 271 ( adi )

[email protected] (cu specificatia 4tuning)

cavaliere 22-07-11 09:52

Re: Doresc sa ma angajez ca sofer
 
Vad ca ai doar 18 ani. Ce experienta ai ?

Black.Power 23-07-11 09:05

Re: Doresc sa ma angajez ca sofer
 
experienta o castiga in timp nu vad asta o problema

Heaven^ 24-07-11 22:46

Re: Doresc sa ma angajez ca sofer
 
Quote:

Originally Posted by Black.Power (Post 4481946)
experienta o castiga in timp nu vad asta o problema

Inceputul e greu, pt ca pe C, nu-ti incredinteaza nimeni camionul cu marfa fara sa ai un minim de 3 ani experienta. Multa bafta oricum!

Adi218 15-08-11 12:32

Re: Doresc sa ma angajez ca sofer
 
valabil inca.. caut orice post ( livrari pizza , livrari mezeluri , etc )


All times are GMT +2. The time now is 08:35.

- Copyright 2026 4Tuning