![]() |
Noxe
Stie careva care sunt noxele admise la o dacie din 2000 cu catalizator si euro2?Eu am catalizator si la revizie au zis ca am noxe ca la o dacie din '80, si trebuie trecut si undeva in acte ca e euro2?eu nu am vazut sa scrie undeva desi e din fabrica cu catalizator.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:39. |
- Copyright 2026 4Tuning