Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Noxe (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/269989-noxe.html)

cipy_mustang 21-07-11 11:56

Noxe
 
Stie careva care sunt noxele admise la o dacie din 2000 cu catalizator si euro2?Eu am catalizator si la revizie au zis ca am noxe ca la o dacie din '80, si trebuie trecut si undeva in acte ca e euro2?eu nu am vazut sa scrie undeva desi e din fabrica cu catalizator.


All times are GMT +2. The time now is 04:39.

- Copyright 2026 4Tuning